Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt nálatok is...

A terhesség alatt nálatok is előfordul álmatlanság?

Figyelt kérdés

nagyon idegesít,hogy nem alszom ki magam.mivel éjjel minimum 2szer ki kell mennem pisilni,sokszor nem tudok vissza aludni,csak több óra múlva.reggel fél7kor meg már felébred a 2,5éves lányom akivel nyilván folalkoznom kell,de sokszor élő halottnak érzem magam,és alig várom,hogy lerakhassam aludni,és én is lefekhessek.

más is volt így?


2011. ápr. 2. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szio

nekem a terhességem elejétől fogva sajnos ez jellemző...

nagyon keveset alszok,napi szinten 3 max 4 órákat.

ne aggódj ez természetes folyamat.

egy 36hetes k.mama

2011. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én a 34. hétbe járok,és nekem is az elejétől fogva ez van.,és mivel ez a baba nem az első,-már azt is tuom,hogy a ha megszületik akkor sem lesz jobb a helyzet..
2011. ápr. 2. 12:58
 3/13 anonim ***** válasza:

hát sajnos most ezellen nem tudsz mit tenni...sajnos már így kell végig vinned a hátralévő időt mivel gyógyszert nem igazán szedhetünk...utána meg a dokitól kell tanácsot kérni ezzel kapcsolatba mit lehet tenni...

nagyon szar helyzet én is nap mint nap tudom hogy nem lesz jobb...és ha a baba meglesz még úgy se.főleg neked ez a baba a 2. nehéz lehet

2011. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

gyakorlatilag mióta kiderült h terhes vagyok, kb. 2-3 naponta jellemzően hajnali fél2 körül felébredek, és aztán nem tudok visszaaludni kb. 3 órán keresztül...nagyon idegesítő. meg persze még a pisilés is ott van. nekem is vagy 3-4x egy éjjel. foglalkoztat gondolom mi lesz hogy lesz...van már egy kislányom, ő most 2 éves múlt decemberben, és nagyon anyás, féltékeny már most, ha a babáról vagy a szülésről esik szó, egyből nyűglődni kezd. ráadásul semmi segítségem nem lesz. úgyhogy nekem van bizony, nappal meg olyan vagyok mint egy élőhalott, akkor bezzeg tudnék aludni, csak akkor meg pont nem lehet.

18 hetet töltöm ma

2011. ápr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De jó tudni, hogy nem csak én szenvedek ettől!14 hetes vagyok de botrányosan telnek az éjszakáim.A minimum kelés 3x a pisilés miatt.Aztán utána hogy mikor alszom vissza?1-2 óra múlva.Bele sem merek gondolni, hogy nem fogom tudni magam kipihenni a szülés előtt.Abban bízom hogy csak jobb lesz egy kicsit.Ki tudja?:-)
2011. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

szóval más is szenved ez miatt..!

jó lenne,kipihenni magam a szülés előtti hetekbe,de egy gyerek és háztartás mellett-ez csak álom marad.

2011. ápr. 3. 16:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos én is sokat szenvedek ettől. A legrosszabb, amikor éjszaka órákig forgolódom, hajnal felé nagy nehezen elalszom, viszont 6-kor kellni kell és menni dolgozni! Olyankor úgy érzem magam, mint akit agyonvertek.
2011. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is ebben szenvedtem szinte a 6 héttől, nekem a védőnőm és a Dokim egyaránt SEDATIF PC(homeopátiás bogyót ajánlott) azóta egyet beveszek alvás előtt egy órával és nagyon jót alszom, nem árt a babának terhesség és szoptatás alatt is szedhető. A pisilésen nem váltóztatót de nem forgolódom utána az ágyba, hanem azonnal vissza tudom aludni, reggel fitten kipihenten ébredek és van erőm dolgozni menni ellátni a háztartást és persze foglalkozni a 4 éves kislányommal..:) Remélem nektek is bejön..:)
2012. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 viktória17 válasza:
0%
akkor énis terhes vagyok?? O.o mert énse bírok elaludni este győzködöm magam h aludjak el de nemtudok mindig max hajnali 2 ig fenn vok.. meg nem hányok de nagyon nagyon sokszor hányingerem van 1 szer fájt nagyon a derekam és pisilek gyakran.. a csokit meg alapból nem szeretem de megtámadtam az autómatát egy krém csokiért amit egyből lehajtottam majd egy walfelinit faltam fel xd
2014. márc. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Sziasztok!


32 hetes vagyok, ez valami rettenetes, hogy nem tudok aludni, bár nekem nem kell reggel dolgoznom menni, mert veszélyeztetett vagyok. De 9kor legkésőbb így is felkelek. Éjjel 2-3ig csak a plafont nézem, vagy esetleg alszom fél órát, de az a maximum, plusz ég a bőröm, mintha parázson járkálnék, többször is ki kell mennem bevizezni a lábam és a karom. Ezt nem tudom, mitől van, a dokinénim sem tudja. Kérdezzem meg tőle a Sedatif PC-t? Hiába homeopátiás, én nem merem beszedni.....

2014. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!