Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24-hetes babás vagyok! Milyen...

24-hetes babás vagyok! Milyen babakocsit vegyek? Amit sokáig tud használni a babám? Esetleg olyan oldal is ahol meglehetne nézni?

Figyelt kérdés
Ti milyet vesztek,vettetek?
2009. febr. 27. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen van: [link]

Kicsit nehéz, de nincs olyan rossz állapotú aszfalt, amn át ne küzdjük magunkat, ráadásul kis autóban is elfér, mert a kerekei nagyon egyszerűen kiszedhetők. Mi nagyon szeretjük:-)



Egy 6 hós fiúcska anyukája

2009. febr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen van, hordozóval együtt:


[link]


Nagyon megvagyok vele elégedve, mindent kibír, és alulra sok minden elfér.

2009. febr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sokmindentől függ az, hogy milyet vegyél. akarsz-e mózest, hordozót, van-e autód, milyen terepviszonyokon szeretnéd használni, mennyit szánsz rá, stb. rengetegféle van, 10től 300ezerig szerintem. először is ki kell találnod, hogy mire szeretnéd használni.


mi a következő mellett döntöttünk:


[link]


pont ilyet vettünk. most le is van árazva. (amikor én vettem 3 hete, akkor természetesen még nem volt. :D) 4 funkciós, 90 ropi, mózes, hordozó, illetve sportrész, 3 éves koráig jó a babónak. ha még egy 10est rászánsz, akkor adnak hozzá autóba beköthető talpat is, és akkor egyszerűen ki-be tudod szedegetni az autóból is, ha szükség van rá. (egyébként is beköthető enélkül is a hordozó, csak körülményesebb.) ja, a mózes is beköthető a kocsiba, eleinte jobb a babának, ha abban van vízszintesen. minden infót megtalálsz róla itt. azért választottuk ezt, mert a hordozó 3,5 kilo, a mózes 4 kilo, a váz meg 9 kg, szerintem nem nagyon találsz könnyebb babakocsit. ja, és a váza összecsukható, állva is tudod tárolni, kis helyet foglal, illetve a kocsi csomagtartójába is könnyen befér. csak jót tudok mondani róla, és a többi ilyen multifunkciós kocsihoz képest szerintem árban is ott van. remélem segíthettem, ha nem is pont neked, de valakinek, aki ilyet keres, ha már ennyit gépeltem :D

üdv, 38 hetes

2009. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekünk egy Retrus Rubi van, ami egy strapabíró, könnyen kezelhető, klasszikus babkocsi.

(Téglalap alakúra csukható. A fekvőfelülete több pozícióba dönthető – ülő, félig fekvő vagy fekvő. Ha a háttámla vízszintesig van döntve, akkor újszülöttek számára is használható)


Nem számít nagy márkának, és ezért az ára is csak 30-35 ezer között mozog újonnan, de használtan feleennyiért is lehet kapni.

Kicsit nehéz, de mivel nagy és széles belül, ezért sokáig kényelmes volt a lányomnak. Nagy kerekei vannak, és ez igencsak jól jött a hepehupás utakon, vagy akár a hóban, latyakban. Jól rugózik, ez is szempont volt nálunk a vacak utak miatt. A tolókar természetesen megfordítható.


Szerettem ezt a kocsit, jelenleg a 4.kisgazdája használja, és még mindig nincs elnyűve.

itt egy link, a miénk ugyaniylen volt, de itt szét tudsz nézni, elég sokféle kocsi van.


[link]


Most egy extrakönnyű, 5,5 kilós Chicco sportkocsit használunk, ezt is csak dícsérni tudom.

De ha újszülöttnek választasz kocsit, és többfunkciósat szeretnél, akkor az első időkben jobb a nagy mélykocsi, később meg vehettek egy kicsi ernyőkocsit.

2009. febr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 22 hetes vagyok, de mnár án is szemezgetek. Eddig a legjobb amit találtam ezen a honlapon volt. A multifunkcióssal szemezgetek, ami ha jól rémlik a 115 ös számú.

[link]

2009. febr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a Pierre Cardin 647-t vettem meg nagyon tágas árban is jó

[link]

2009. febr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
09.44-es vagyok A Lehel u. 1/b Babadiszkontot nagyon tudom ajánlani, sokféle márkájú, és nagyon jó árakon adják a babakocsikat, hordozókat.
2009. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Adri baba ***** válasza:
100%

Én ezt vettem(használtam,garanciával)Gyönyörű állapotban


[link]


Kéket!

2009. febr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem Symbaba kocsim van, nagyon szeretem. Jó a rugózása, kényelmes, 4 fokozatú a háttámlája, strapabíró, rengeteg zsebe van, és ablaka; bevásárlókosár van rajta, a tolókar mérete is állítható, két irányban tolható, ... . Fordulni kicsit nehezebb vele, mivel fix kerekes, de így a rossz járdákon sem történik velünk baleset. Igen jól bírja a rossz terepviszonyokat (földút, hó, gödrök).

Én itt találtam legolcsóbban:

[link]

2009. febr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezt néztem ki. Ebben aztán van minden:)

[link]

de van belőle kék is:)

2009. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!