Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fog eltűnni az úszógumi,...

Mikor fog eltűnni az úszógumi, és látszódni a baba?

Figyelt kérdés
69 kg vagyok, 17+3 hetes terhes. Már most is sokat változott a testem, de nem olyan feszes a hasam, mint sok más ilyen korú kismamának.
2011. ápr. 3. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt a bizonyos feszesedést + az "igazi" hasformát 24 hetesen én is várom :) Szerintem teljesen egyéni! A 19 hetes barátnőmnek például szép feszes terhespocakja van...
2011. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Rajtam is van fölösleg, mégis szép kismama pocim van már :)))


17 hetes km

2011. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad le, hogy milyen magas vagy, pedig abból és a súlyodból lehetne következtetni. Vannak olyanok, akiknek soha nem tűnik el az úszógumi és nem látszanak várandósnak. Viszont valakinek már a 16 hét körül szép feszes kis pocija van.
2011. ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
165 cm körüli vagyok
2011. ápr. 3. 16:40
 5/5 anonim ***** válasza:
olyasmi voltam mint te. 170/73. nekem olyan 16 hetesen már látszott a pocakom. 18 hetesen le sem tudtam tagadni. 30 hetesen már azt hitték hamarosan szülök. :) sajnos sos császár lett toxémia miatt 32.héten. :( de ma már van egy szép picuri 8 hónapos kicsi lányom. :D
2011. ápr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!