Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó felvételek készülnek...

Jó felvételek készülnek Kecskeméten 4D-s ultrahangon Nemes doktornál?

Figyelt kérdés
2008. febr. 9. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon megbántam,hogy elmentem oda.Mogorva volt az orvos,nem kaptunk színes képet sem,mert csak a 30.hét után javasolta.Nem mi fizetünk?Amúgy az egészséges babánkra azt mondta, hogy beteg és halálra rémisztett minket.-nem csak az én véleményem 25 hetes kismama
2008. febr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy az UH gépe az jó, de egy csizmatalpban is több emberség van mint a doktorban. Engem pár éve azzal " üldözött " el a rendelőből hogy a szervezetem alkalmatlan a gyerekszülésre mert kicsi a méhem, cisztás a petefészkem, hormonzavaros vagyok...stb. Sírva mentem haza. Azóta született egy egészséges kisfiam aki már négy és fél éves, és most várandós vagyok a második babámmal. A Kápolna utcára járok a Bérczi Ildikóhoz, ( ő is készít 4D-t meg DVD-t meg színes fényképet ) és tiszta szívemből ajánlom őt, rendkívül megbízható kiváló szakember.

Egy 30 hetes kismama

2008. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, én tegnap voltam Kecskeméten Nemes doktorúrnál, én nagyon jó véleménnyel vagyok róla, nekem teljesen bevált.

Rendkívül kedves, türelmes volt, mindent elmondott, amire kíváncsi voltam. Kaptunk színes fényképet, Dvd-t is. Szuper volt!!! Csak ajánlani tudom!

2008. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még ilyen mogorva emberrel nem találkoztam a terhességem alatt, nagyon megbántam, hogy hozzá mentem. Arról nem is beszélve, hogy a 4D árát elkérte, de csak síma UH-al vizsgált.
2009. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!