Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok és...

12 hetes terhes vagyok és mióma van a méhemben. Valakinek volt vagy van ilyen problémája? Izgulok veszettül

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A tesómnak is volt. A mióma helyétől és nagyságától függ a dolog, a nődoki már biztos mondta volna, hogy ha nem lehetne kihordani a terhességet miatta. A tesómnak semmi gondot nem okozott. Ha nagyon izgulsz, azzal lehet, hogy több kárt okozol a babónak!
2009. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szomszédomnak volt, és msot szült egy hónapja egészséges kislányt. A terhessége alatt sem volt semmi gond a miómával, mintha ott sem lett volna. A szülése simán zajlott, jól vannak.

Ne aggódj, bízz a legjobbakban!

2009. febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt az első terhességem elején de mire szültem szépen magátol felszívodott.Nem okozott problémát.Ne izgulj mondták volna ha valamit tenni kell ellene.
2009. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok.

Meg is nyugodtam kicsit.

2009. febr. 27. 17:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A barátnőmnek is volt , nem is kicsi, de zavartalan volt a terhessége, és minden rendben volt!

2009. febr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!