Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit híztatok a 18. hétre?...

Mennyit híztatok a 18. hétre? Baj ha én még semmit? Pedig rengeteget eszek, naponta többször. Mindent megkívánok, nagyon jól vagyok. De miért nem hízok?

Figyelt kérdés
Az első 12 hétben nem voltam valami jol, akkor nem volt étvágyam, rossz volt a közérzetem, terhesség előtt kb. 65-66 kg voltam (167 cm vagyok),a rosszullétek miatt lefogytam 62 kg-ra, de most a 2. trimeszterben kirobbanó formában vagyok, rengeteget eszem, változatosan és mégis mindig csak 62 kg vagyok. ja és a pocim is csak kicsit látszik még:( A babával nem lesz baj? Mindenki írja hogy 12-20 kg-akat hízik terhesen, jó én nem szeretnék annyit, de egy kis hízás ilyenkor normális lenne nem?
2011. ápr. 4. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
a 18. hétre csak 1 kg-ot híztam minkét terhességnél.
2011. ápr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 18. hétre még csak 1-2 kilót híztam, de a végén meglett a 20 kiló így is! Ne aggódj, majd megindul a hízásod! A 18. héten a magzat súlya még csak 165 gramm körüli.
2011. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan a 23. héten kezdtem el hízni. A 28. hétig jött fel rám 3 kiló. Aztán az utolsó 3 hónapban még 5. Szóval nincs baj, ha nem hízol, sőt örülj neki. Amúgy meg sokan csak a vége felé híznak, lehet, hogy te is akkor fogsz! De nem ez a lényeg, hanem az, hogy a babád odabent jól fejlődjön.
2011. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is 17+4 hetes vagyok, és 5,5 kg-t fogytam eddig... a védőnő szerint nem kell aggódnom, majd meg fog indulni a hízás is!
2011. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19 hetes vagyok , semmit sem híztam, a hasam pedig óriási, nem tudom annak a súly ahol lehet :)
2011. ápr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18. hétre 3kg-ot híztam. Ne aggódj amiatt, hogy még nem híztál. Sőt örülj neki! Ne félj beindul.
2011. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!