Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AKI tud nekem infót adni a...

AKI tud nekem infót adni a Debreceni Zatik doktorról kérem írjon. Milyen orvos, a tapasztalatok rólla, és persze a tarifája / magánrendelői díj, szülés/?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Szia a rákszűrés, fog.gátló előtti vizsgálat, tanácsadás, vérvétel, uh-k, együtt 7000ft volt. Nem szültem még szóval, csak ennyit tudok segíteni, de hátha tudsz belőle következtetni. Nagyon nagyon jó orvos. Imádom, mint embert is. Abszolút mnden tekintetben csak ajánlani tudom őt.
2009. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
Igaz ez egy régebbi kérdés , de én is láttam mielőtt orvost választottam, szóval leirom a véleményemet,mivel őt választottam és nem bántam meg: A rendelője gyönyörü, nagy tágas,hangulatos,a Szent Anna utcán jó helyen van. zene stb.stb a váróban ki kell tölteni egy kis papirt az adatokkal, nagyon pontosan, én 2 perccel a megbeszél idő után kerültem sorra és 20 percig voltam bennt. Nagyon szimpatikusan dolgozik 20 perc-fél óra egy páciens, a rendelőben minden van: több ultrahang 4D is, én ugyan fogamzásgátlót irattam, de a kismamáknak van egy külön rendelő szivhangellenőrzésre,Az egész rendelő vagy 100 négyzetméter Nála rendel a Fekete István is. A vizsgálatkor is megadja a módját kikérdez előtte alaposan elég jó fej, ugyhogy a z ijedségemet nagyon megoldotta, ugy féltem és nem volt mitől. Biztosan azért mert sok gyereke van és megérti a fiatalokat. A vizsgálat nem fájt, vérvételre elküldött, de a rendelőben is le tudja venni csak az külön pénzbe kerül.Mindennel együtt 8000 ft lett volna a vizsgálat de mivel diák vagyok "csak" 7000 kért ,ez kevesebb mint a barátnőm dokijánál(rákszürés vizsgálat, hüvelyi hasi ultrahang,kenet, receptirás) A receptet jésőbb nejelentkezés nélkül 2 perc alatt ingyen felirták, ha bele gondollsz akkor ezzel együtt Pesten erre is el kell költeni néhány ezret... Minden össze vetve :nagyon féltem é snagyon jó volt nagyon elégedett vagyok.Az ember nagyon fél egy ilyen vizsgálattól, nekem első volt alig aludtam előző nap.... Zatik doktor egy jó ember igazi orvos, egy első vizsgálatot ugy megold ,hogy nem is veszed észre....
2009. nov. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!