Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt szeretnem kerdezni, hogy...

Azt szeretnem kerdezni, hogy van e rajtam kivul, Londonban elo kismama aki itt fog szulni? En junius 8. ra vagyok kiirva.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, en is Londonban fogok szulni, en julius 19-re vagyok kiirva!Melyik korhazban fogsz szulni?

2011. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia

En is Londonban fogok szulni. Szeptember 24-re vagyok kiirva. En a north middlesexbe fogok szulni. Ti melyikben fogtok?

2011. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, Kingston Hospital!Feletek milyen a terhesgondozas?Meg vagytok elegedve?
2011. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia.Én tavaly novemberbe szültem a Northwick Park Hospital-ba.Nagyon kedves volt minden midwife.Nálam beinditották terhességi cukor miatt túl sok volt a magzatvizem aztán beszorult a szülőcsatornába a köldökzsinór igy császároztak(szombat este)és már hétfőn mehettünk haza.

Miért kérdezed?

Rossz tapasztalat?

2011. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

En szinten bo ket eve szultem a Northwick Park Hospitalban es nagyon szuper volt, teljesen meg voltam elegedve mindennel. A terhesgondozassal is. A masodik babat is ott hordtam ki a 3. trimeszter elejeig, par honap alatt is voltak ugyan valtozasok, de akkor is jo volt minden nekem. Utana koltoztunk vissza Magyarorszagra, igy itt is volt alkalmam kiprobalni a rendszert, a szulest is es osszessegeben nem volt jobb (viszont bonyolultam, idoigenyesebb a fogadott doki ellenere is, a szules abszolut nem tunt termeszetesnek az elsohoz kepest, mindenbe be lett avatkozva, amibe lehetett, a korhazi napok kenyelmetlenek voltak, a kornyezet lehangolo, pedig kertem egy szemelyes szobat, de a fizetos szoba sem volt a kozeleben sem annak, amit kint kaptam a biztositasra, osszessegeben kint nulla fontba kerult a szules, terhesgondozas, itt meg eleg sokat ott hagytam annak remenyeben, hogy lesz olyan jo a helyzet, mint kint volt, de meg sem kozelitette.)

Ezt csak azert irtam le, mert irigyellek benneteket, en kicsit banom, hogy nem csak a 2. baba megszuletese utan cuccoltunk haza.

2011. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Csak azért kérdeztem mert nem 100%-osan pozitív a véleményem az eddigiek alapján,attól függ mikor kihez kerülök,vannak nagyon rendes,de nagyon hanyag dokik ill midwife-ok,hiányzik hogy nincs valaki állandó akihez fordulhatnék!

De jó hallani hogy nektek jó tapasztalataitok vannak!!:))

2011. ápr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
En egyenlore megvagyok elegedve, de nekem nem lessz sajat orvosom es igy egy kicsit felek.Elso baba.Es ti magyar orvosnal szultok vagy szultettek?Azt nem is tudtam ,hogy itt ilyen hamar kiengednek a korhazbol.
2011. ápr. 5. 14:35
 8/14 anonim ***** válasza:

Te melyik korhazban fogsz szulni?

Elso vagyok

2011. ápr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
meg nem tudom melyik korhazban mert nincs fogadott orvosom.Talan a kovetkezo tanacsadason megbeszeljuk.
2011. ápr. 7. 09:18
 10/14 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Tolem a 8 hetes booking appointmenten megkerdeztek hol szeretnek szulni, otthon, birthing center-ben, vagy korhazban, es ha igen, melyikben, ez alapjan kellett uh-ra is mennem a korhazba!

Neked mikor van a kovetkezo idopontod?Tervezed hogy mesz maganuton uh-ra meg?

2011. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!