Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Londonban fogok szulni,...

Londonban fogok szulni, milyen papirokat kell utana elintezni es hol? Hol lehet igenyelni jutatasokat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
melyik juttatást szeretnéd igényelni? Hány hetes vagy? védőnőnél már jártál?
2011. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Angliában élek és itt fogok szülni. Itt utána tudsz nézni, hogy miket vehetsz igénybe.

magyarul: [link]


angolul: [link]

2011. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia.

25.hettol igenyelheted a Health in Pregnancy Grant-et ami 190font.(es a gp-d vagy a midwife-od tolti ki a papirt)

Ha nem dolgozol akkor a szules utan a Sure Start-ot ami nem tudom mennyi mert en dolgoztam igy nem kaphattam.

Ha dolgozol es gyesre fogsz menni akkor a haziorvostol kell a Mat b1 papirt bemutatnod a munkaltatonak.

A maximum ido amit kivehetsz 1ev de abbol 9honapot fizet,elso 6het a fizud 90%a utanna kb heti 123font.

Ha nem dolgozol vannak gyumolcs/tej kuponok is valamint akkor a Job Centerbe menj be es kerdezd meg miket kaphatsz meg.

Miutan megszuletett fel kellesz hivd a Local Council-odat (de ezt a korhazban elmondjak)az anyakonyv miatt idopontert(anyakonyv ara 3.50)

Hirtelen ennyi.

Ja es a Magyarorszagi anyakonyveztetes egy remalom.En pont azt csinalom es mar Marcius 16 ota itthon vagyunk mert ugye le kell forditani stb.Kb 2honap mire meg van a szemelyi es vissza tudunk menni "apahoz".

Amugy Angliaba hol vagy?

2011. ápr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok bocs.Londonba hol?
2011. ápr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja meg valami sok minden valtozott Aprilistol(uj adoev )igy a londoni magyarok.hu-val nem ersz semmit.Amugy se volt jo:)Ha gondolod belinkelhetem az ujat csak irj.Pont tegnap nezegettem mik valtoztak.
2011. ápr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy belekerdezek, de a 3. valaszolot kerdeznem hogy hogyan zajlott a Pici utlevel igenylese?Gondolom a nagykovetsegrol kell igenyelni, de hogy megy?Mennyi ido, mi kell hozza stb?Koszonom szepen, bocsi az off-ert:)))
2011. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3.vagyok.

Elmentunk a nagykovetsegre ideiglenes utlevelet kerni hogy haza tudjunk jonni.2utlevel kep kellett a kicsirol,anyakonyv valamint mindket szulo jelenlete.Ott kaptok egy papirt amit ki kell tolteni ala kell irni.Megkerdezik mikor szeretnel hazautazni(nekunk surgosen kellett temetes miatt)asszerint csinaljak.Valamint kozlik veled hogy itthon anyakonyveztetned kell a kicsit kulonben nem tudtok visszajonni(az ideiglenes utlevelet leszallas utan bevonjak)

Na most ha a nagykovetsegen keresztul szeretnel mindent intezni nem akarsz hazajonni es itt megcsinalni akkor sokkal kacifantossabb es fizetned kell kb 80font konzuli dijat.Hitelesites forditas es egyebek.

Melyikre gondoltal?Ha kint csinalod be tudom linkelni mik is kellenek pontosan.

2011. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

34 hetes vagyok,jarok vedonohoz. Nekem ugy alakult ,hogy felmondtam a munkahelyemen mert munkat akartam valtani felmondtam es elmentem szabira utana lett bvolna munkam de kiderult h terhes vahyok igy mar nem akrtam takaritani. Az elso honapok nekem nagyon nehezek voltak. En nem dolgozom.

Eszak Londonban lakom Wood Green. A kicsi papirjat hol kell elintezni mert decemberbe szeretnenk haza menni de csak ha meglesznek a papirok. koszonom

2011. ápr. 28. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!