Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baktériumot találtak a vizelet...

Baktériumot találtak a vizeletemben, hamarabb vissza kell mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Március 24én voltam laborban,ma kaptam meg az eredményeket,kiderült,hogy találtak baktériumot a vizeletemben! Ma voltam terhestanácsadáson(még mielőtt mentem az eredményért) ott nézték a vizeletet minden negatív volt,de nem tudom,hogy a védőnő nézi-e a baktériumot!19én kell visszamennem,de emiatt,most hamarabb menjek? Vagy a védőnő is nézi a baktériumot? Mert akkor már nincs jelent!
2011. ápr. 5. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

baktérium a vizeletben teljesen normális. Nem tudom vittél e mintát, ha igen, akkor azért. ha nem és frissen pisiltél, akkor meg azért, mert még onnan a laborba kerül.

Állott vizeletben elszaporodnak gyorsan. Csak akkor számít, ha más eredmény is mutatja. De ha a többi rendben volt, akkor csak ennyit jelent, állott volt a vizelet mire laborba került.

2011. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyémben is volt két keresztes (?). Baktérium ++.

Rettentően betojtam, hívtam a dokimat, azt mondta, hogy ha nincs panaszom, nem kezeljük. Aztán beszéltem más orvosokkal is. Szüléskor gáz. Akkor kezelni kell antibiotikummal.

Egyébként azt is mondták, hogy amikor pisilsz, az elejét a vécébe kell engedni (tele van a hüvelyen található bacikkal), és csak utána kell kezdeni engedni a pohárba.

Mert így hamis eredményt ad.

2011. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megnyugodtam!
2011. ápr. 5. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is van benne. hol a felfázás miatt (enyhe) hol a hüvelyváladék miatt (erre kaptam gyógyszert, d emondta a doki, hogy lehet végig megmarad). persze jó utánajárni a dolognak, de nem katasztrófa, ne aggódj!
2011. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!