Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes pocis vagyok, sok...

8 hetes pocis vagyok, sok baktériumot találtak a vizeletemben. Miért lehet? Nagy baj?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet egy alulfertőzés miatt, ami a húgycsőnyíláson keresztül jutott be, lehet, hogy beteg voltál, vagy vagy és azért vagy baktériuma vizeletben. amennyiben komoly és kezelést igényel az orvosd úgy is antibiotikumot ír fel. szedj vitaminokat, és igyál addig is kamillateát, az gyulladáscsökkentő.
2008. nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

mivel az első harmadban nem igen ajánlják a gyógyszerszedést, ezért inkább igyál napi 2 pohár kamillateát, mert az gyulladáscsökkentő és ügyelj arra, hogy legalább napi 2 liter folyadékot megigyál, hogy átmossa a vesédet.

esetleg még felhivhatnád a nőgyógyászodat, hogy mit csinálj.

sajna én is ugyanebben a cipőben járok , csak én már 27.hetes vagyok, igy irtak fel Augmentint, 3X1 szemet kell szednem naponta.

2008. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanebben a cipőben voltam,a háziorvos azt mondta,hogy a baktériumok vetélést okozhatnak,írt Augmentint,szépen el is múltak a bacik,helyette nyertem gombát az antibitikumtól....

Pont 8 hetes voltam én is,kitartás!

2008. nov. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!