Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorégés tünetként?

Gyomorégés tünetként?

Figyelt kérdés
Mára nem várom,tulajdonképpen semmi jele sincs.Egyszer szúrkált a hasam, de csak pár másodpercre.A gyomorégésem kb. 2 napja kezdődött, azóta egyre erősebb.Cicim nem fáj, de mintha kicsit teltebb lenne. Jöhet a baba??
2011. ápr. 6. 07:32
 1/10 e-ditta ***** válasza:
Ezek annyira általános tünetek, hogy ettöl ugyan lehet, hogy terhes vagy, de ugyanannyi az esélye, hogy nem. Várj pár napot, akkor majd többet lehet mondani.
2011. ápr. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a gyomorégés volt az egyetlen tünetem,de az végig kisérte a terhességem,még a szülőszobán is a sav lekötőt ittam:-)Szóval lehet,de azért ne éld bele magad még!
2011. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs beleélni magam, csalódtam már eleget. Azért foglalkoztat a dolog, mert nekem még sosem volt ilyenem. Ma kellene megjönnie, illetve nem kellene, de majd meglátjuk. Természetesen eszembe jutott, hogy csak ettem valami olyasmit, amitől ég a gyomrom, ez is benne van a pakliban.
2011. ápr. 6. 11:01
 4/10 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm a válaszaitokat:)
2011. ápr. 6. 11:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem sem volt soha ilyen problémám és épp ezért tudtam, hogy baba van. Rettenetesen savas lettem. Nálam kb. 2-3 hét után el is múlt és nekem ez volt az egyetlen terhességi tünetem.


Sok sikert!


Üdv:


14+0 hkm

2011. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál! Aludtam egyet délután, felkeltem és mar a gyomorsav, dohányzom de hányingerem lett a cigarettafüsttől. Holnap reggel tesztelek, de sajnos csak 25ös tesztet sikerült beszereznem. Remélem kimutat már valamit,ha van baba.
2011. ápr. 6. 16:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Majd ird meg légyszi!!A második voltam,drukkolok!
2011. ápr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megírom mindenképp:)
2011. ápr. 6. 19:42
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát, nem volt a gyógyszertárban 10-es teszt, csak 25ös,azzal még nem merem megcsinálni, azonban a hüvelyben mért hőm 37,2. Ez már jelenthet valamit? Mensi még mindíg sehol.
2011. ápr. 7. 09:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jóó jel,nyugi:-)))Én 2 nappal teszteltem hajnalban erős pozit,miután meg kellett volna jönnie.Egy gagyi teszttel.
2011. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!