Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mérhetetlen gyomorégés,...

Mérhetetlen gyomorégés, savasodás és hányinger. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

10 hetes babás vagyok. Próbálom kerülni azokat az ételeket, amitől savasodok. Mára már szinte mindentől érzem. Hányingerem nem is lenne, ha ez nem lenne. Onnantól, hogy megeszem az ételt a számban is érzem azt a savas hatást. Ez pedig ingerli a torkom a köhögésre, ekkor jutok el néha odáig, hogy ki is jön. Nem eszek sokat, a kenyér a keksz segít, de nem élhetek ezeken! Annyira enném a gyümölcsöket is, de attól is kész vagyok! Azt írják, hogy akkor szokott előjönni, amikor nő a baba és a gyomornak egyre kisebb helye van...ahhoz én még messze vagyok, de akkor mi lesz később???


Ajánljatok légyszi valamit, ami hatásos és nem ártalmas. E miatt rossz a közérzetem, rossz a kedvem, és ideges is vagyok mostmár a tehetetlenségtől...amit pont kerülni kellene!

Köszönöm!


2011. ápr. 29. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes vagyok. Igaz, nálam még csak kétszer jelentkezett a gyomorsav, de nálam a tej segített mindkétszer. Ittam két decit, utána nem volt baj!
2011. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Salvus víz, Rennie!Nekem segítettek, próbáld ki őket, hátha nálad is beválik!
2011. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy a tejet önmagában nem bírtam meginni soha. A kalciumot minden más tejtermékből és vitaminból szedem össze. Esetleg ha valami gabonapehelyre öntöm... ???Az is hatásos lehet?
2011. ápr. 29. 15:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Rennie segített. Terhesség alatt is lehet szedni, és pillanatok alatt elmúlik a gyomorégésem, pedig van amikor már igencsak a gyomromat marja.
2011. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Igen úgy is jó, ha zabpehellyel eszed. Én első körben biztos ezt ajánlanám, és ha nem hat akkor a bogyók!
2011. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam a lúgos víz vált be, amióta iszom rendszeresen, a Rennie nem fogy. A Salvus víz is jó, de annak botrányos az íze, a lúgos víznek nincs íze.

A citromos víz is jó, mert a citrom nagyon erősen lúgosít.

2011. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
rennie,pillanatok alatt hat,nekem bevált
2011. ápr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a rennie nem volt jó,azt is kihánytam.Bármilyen hihetetlen sokszor segített a kóla,főleg a Pepsi,megittam 2dl/nap.A védőnő a salvus vizet ajánlotta,de sose próbáltam.De ne aggódj,még pár hét és elmúlnak ezek a tünetek,amikor lejjebb száll a pocid,én is azt hittem ez már egész terhesség alatt így marad,de kb.15 hetes kortól abbamaradt,most már 28hetes vagyok és nem tért vissza a savasodás;van viszont más:vizesedés és lábdagadás!
2011. máj. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!