Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorégés! Nagyon kínoz!...

Gyomorégés! Nagyon kínoz! Valami tipp?

Figyelt kérdés
Már nem tudom hanyadik dobozzal vettem de már ez nem állapot. Annyira ég a gyomrom és jön fel a sav hogy már alig tudok enni is. Ezt a renniet(borsmenta) szedem. Ebből max mennyit lehet 1 nap bevenni. Mert már ma is bevettem vagy 10 et de nem sokáig használ. Remélem ez nem árt a babának.Valami mást tudnátok ajánlani? A salvus víz,szódabikarbóna meg hasonlók azt nem tudom meginni nagyon rossz íze van kihánytam tegnap mikor egy kortyot próbáltam inni.:( 33hetes kismama
2011. aug. 16. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Menny be az ügyeletre mert ez így hogy kismama vagy elég veszélyes.
2011. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én is végig szenvedtem az egész terhességet én is a reniet szedtem nem vált be megettem napi egy activiát segített de nem múlt el ,előttem író ne beszélj már butaságot hogy ezzel ügyeletre kéne mennie ez sokaknál ezzel jár!próbáld meg kerülni a fűszerese ételeket
2011. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nálam nagyon bevált, hogy amikor éreztem, hogy indul a savam, ittam egy pohár kólát (orvosi javaslatra). Esetleg próbáld ki.

Plusz pattogatott kukorica - kiválóan felszedi a savat.

2011. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És a renniből mennyit szabad 1 nap max bevenni?
2011. aug. 16. 23:00
 5/13 anonim ***** válasza:

Én azt csináltam (ismerős kismamák javaslatára, mert én sem tudtam meginni a szódabikarbónát), hogy egy teáskanálnyi szódabikarbónát bekaptam, arra ittam vizet.

Így nem éreztem úgy hosszan az ízét, viszont hatott tényleg.

Rengetegszer voltam így, mint te, ez az 1 használt.

2011. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azt sajnos nem tudom hogy mennyit lehet egy nap bevenni belőle...mert sajnos nekem sem használ:(

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

itt olvasgathatsz tippeket :D nekem a tej bevállt:)igaz csak ideig óráig és hidegen

2011. aug. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1 pohár tej :)Nekem sokszor bevált.
2011. aug. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Citrom válik be :) furán hangzik de tényleg :)
2011. aug. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A renninén jobb a a Talcid rágótabletta és azt terhesen is lehet szedni. Ezen kívül napi 3 bögre csalántea, savasító ételek (pl üdítők, keltésztából készült péksütik, paradicsom savanyúság ) elfelejtve. Esetleg még a salvus vizet ki lehet próbálni, de nekem nem segített.

26 hetes km

2011. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szintén a tej.
2011. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!