Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalat: 18. héten kinek...

Tapasztalat: 18. héten kinek nem mondták pontosan a baba nemét? Kinek "változott" meg a baba neme később?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ha kislányt mondtak lehet-e kisfiú a végére...

Voltam 4D-n is. Ott is kislányt mondtak...


2011. ápr. 6. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem saját tapasztalatok, de:


Amikor a kisebbik lányomat vártuk, akkor a 26. héten mentünk 4D-re, és akkor jött ki egy pár épp. hasonló korú terhes volt a lány, és ő mesélte, hogy most tudták meg, hogy mégse kislányuk lesz, hanem fiú, pedig 3 uh-n is előtte lányt mondtak.


Egy barátnőmnek 15. héten mondta a dokija, hogy lányt lát. 20. hétre kisfiú lett :)



nekem két lányom van, mind a kettőnél a 18. héten mondták, hogy lány. Mondjuk dr Hajdú Krisztinánál voltam, ő az egyik legjobb szonográfus Magyarországon, nem nagyon szokott tévedni :) A nagyobbik pl nem mutatta magát, de a medence csont alapján is megállapította simán, hogy szerinte csajszi :)

2011. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is megmondták hogy lányzó a 18. héten, pedig nem látta pontosan a kis ...-ját:) hanem ő is valami csont alapján mondta hogy olyan lányos:)
2011. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utolsó UH-n derült ki, hogy kisfiú, addig 95% kislányt mondtak.

Most megint kislányt mondanak, szinte 100% biztonsággal. Bízom benne, hogy az elmúlt 5 év alatt fejlődtek az UH gépek és már nem változik. Nem szeretnék a szülőágyon meglepődni :-)

2011. ápr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 20.hétben mondták, hogy kisfiú, de barátnőm ikreket várt..7hónapig két kislányra számított, ahogy mondták, aztán kiderült két kisfiú lakik odabenn :D nagyon rejtve helyezkedtek. Unokanővéremnek pl meg sem tudták mondani így ő szüléskor lepődött meg :D persze szerintem akinek lelkiismeretes dokija van és ért a dolgához meg tudja mondani :D
2011. ápr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint.


Azért szerintem a 4D-s uh-n, főleg, ha huszonixedik héten történik, nem nagyon szoktak tévedni már. Azon még avatatlan szemnek is egyértelműen látszik, hogy mi van a képen :)

A 18. heti lehet becsapós talán. meg van, amelyik orvos nagyon korán megmondja, ismerősnek már a 12. héten mondta a dokija, hogy tuti fiú. És igaza lett :)

2011. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 haramia ***** válasza:
Szia! Nekem a 10. héten halkan megjegyezte a doki, hogy úgy tűnik kisfiú, aztán a 18. héten voltunk 4D-n és ott már 100%-ra mondták, amit azóta is megerősítettek minden UH-n. Szóval szerintem a 18. héten már pontosan meg tudják mondani és nem változik utána :)
2011. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Remélem nem fogok csalódni, mert van egy kisfiam és nagyon szeretnék egy kislányt. Amikor mondták, hogy kislány, sírtam örömömben...

A lényeg, hogy egészséges babáink legyenek!

2011. ápr. 7. 06:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekunk spec a 2.uh-n mondtak, h fiu, de 2 ismerosomnek beneztek. Az egyiknel a fiu lett lany (a kordot neztek kukinak), a masiknal egyszeruen lanyt mondtak es fiu lett, ami a 4D-rol derult ki. A vicc hogy mindketten ereztek, h nem stimmel a dolog, ezert kerdezgettek, csinaltak meg uh-t.

Hat, en is ugy ereztem, h lanyt hordok a szivem alatt es fiu lett. Talan a kov. leanyzo lesz. Ne eldd bele magad, mert nekem csalodas volt azert. Igaz, h most mar furi lenne, ha lanyom lenne, imadom a fiamat, de akkor is sokk volt eloszor. Sosem gondoltam, h en fius anyuka lennek.

5 hetes terhes kismama

2011. ápr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!