Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a pocakméretem...

Szerintetek a pocakméretem megfelel 16 hetes kismaminak? Nem pici?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. ápr. 7. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pont jó:-), jó látni, hogy nem mindenki Rubincs Rékásan :-) fogja fel.Szép poci, jó egészséget nektek!

19 h km

2011. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pici?!Azt nem tudom,első baba-e,de a barátnőmnek a 20. hétig semmi-valóban SEMMI-nem látszott(első babáját várta).Nekem a 2. babánál a 19.héten volt ekkora pocakom(azért emlékszem,mert akkor mentünk a 2. genetikai UH-ra).
2011. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De szerettem volna ekkora pocakot 16 hetesen. 25. hétig nulla pocakom volt!
2011. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem pici! Ha első baba akkor szép nagy a pocakod! Ha második akkor is nagyon szép pocak! Gratulálok!
2011. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Első baba.
2011. ápr. 7. 13:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nev vagyok rubintrékás", de se az elsővel, se másodikkal szinte nem volt hasam 16 hetesen.

Emlékszem pontosan arra, hogy amikor másodikkal a 16. hetes vérviszgálatokra mentem, a sima csőnacim volt rajtam.

ja és mind két gyrekem agy lett (4,4 ill 4 kilósak)

2011. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hűű nekem a hasam 24 hetesen kezdett el látszódni addig semmi nem volt, így igazából nem tudom megmondani,csak azt hogy most vagyok 37 hetes és múlthéten egy ember találta el korát mindig kisebbnek nézik :)
2011. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A nővérem 155 cm magas, és 50 kilóról kezdte a terhességét, tehát nem volt husi alkat.Neki már 8 hetesen látszott, hogy baba lesz, mert egyszerűen olyan a testalkata.Nagyon büszke volt rá, és nagyon örült(ünk) a babának.

Ha a vérnyomásod, cukrod, kilód rendben, örülj tovább a nagy pocinak, mert valahol azt olvastam, hogy azok a babák, akiket már nagyon vártak, hamarabb látszódnak anyán.De lehet csak belemagyarázás.

Én nagyon élvezem, hogy mióta látszik hogy terhes vagyok, még az idegenek is automatikusan kedvesek.

2011. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem most 22 hetesen sincs ekkora! De mind különbözőek vagyunk, mindenkinek máshogy nő, más formájú, nagyságú a pocija! Csinos kismama vagy :)
2011. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!