Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismaminak is van ennyi...

Más kismaminak is van ennyi idős babásan hányingere és szédül? Normális ez egyáltalán? És esetleg valami tipp hogy mitől lehet?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok és most eléggé rámtört a hányinger és néha megszédülök.Eddig nem nagyon volt főleg az elején,de mostanában előjött.Ez normális?Na és a szédülés?Azt mi okozhatja?Ja és eléggé kiment az erőm is.Ez lehet attól hogy babát várok vagy inkább másra kéne gondolnom?
2009. szept. 4. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 36 h vagyok. Nekem az elején nem volt semmi bajom, most néha van nekem is hányingerem. Van olyan nap, amikor kedvem sincs kikelni az ágyból, nincs erőm, valamikor meg egész nap pörgök. Mindez a terhesség. Ne aggódj, nincs semmi baj, babát vársz! Nem tudhatjuk, pontosan mi is zajlik bennünk, csak azt, hogy egy új élet növekszik, ami rengeteg változással jár.

Boldog babavárást!

2009. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

SZia!

ELőször köszönöm hogy írtál!!!

Másodszor eszembe jutott hogy most vacsiztam nemrég gulyáslevest és tettem bele nokedlit.Viszont a nokedlit nem tettem be a hűtőbe és az futott át az agyamon hogy mivan ha a tojás esetleg megromlott benne.De azt akkor éreztem volna nem?Félek nehogy szalmonellát kapjak vagy valami ilyesmi.Az mivel jár?Jaj Istenem ezt éljük túl épen mégegyszer nem leszek ilyen felelőtlen.Szerintetek?

2009. szept. 4. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lesz semmi baj! A nokedlivel sincs semmi gond! Pihenj picit többet. Teljesen természetes amit érzel! :)
2009. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy!!!!Amúgy már jobban is vagyok csak néha még szédülök,de remélem ez is hamarosan elmúlik!!!Köszi mégegyszer és jó éjt!!!:-)))
2009. szept. 4. 22:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is hányingeres vagyok, de már nem annyira, mint az elején. Szerencsére egy idő után elmúlik (friss levegő, pihenés). Amúgy a mentateát szokták javasolni hányingerre.
2009. szept. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia,én 34.hetem vége felé járok az elején is hányingerrel keltem -feküdtem aztán a középidöre minden elmult most megint elkezdödött de nem tart egész nap a hányinger,ez természetes folyamat,sokat pihenj!!!!üdv és boldog babavárást
2009. szept. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én a 30. hétben járok és nekem kb: 2hete jelentkezett ismét a hányinger - természetes jelenség - a babánk tolja fölfelé a szerveinket és egyre kevesebb a hely a gyomrunknak is! Többször kell kevesebbet enni! Én ezzel próbálkozom.
2009. szept. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!