Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismami vagyok. Pár...

31 hetes kismami vagyok. Pár hete napról napra egyre jobban fájnak a kezeim! Most már nemcsak éjszaka hanem nappal is ha nyugiban vagyok és nem használom őket. Van még valaki így? Mit tehetné ellene?

Figyelt kérdés
Rettentően fáj nem látom, hogy nagyon meg lenne dagadva csak közepesen, néha az erős fájdalom mellé zsibbadás is társul, borzasztó rossz:( Nem tom, hogy bírok még így ki 2 hónapot...
2009. febr. 28. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,


ez teljesen normális. Nekem is kb. ennyi idősen kezdtek el fájni az izületeim. Dagadni kezdett a kezem.


Az nem jó, ha nem használod. Próbáld nyugodtan. Én az ásványvizes palackot alig bírtam kinyitni. De ezért is jó a billentyűzet;), kicsit trenírozni kell a végtagjaidat.

Szorongass valami olyan tárgyat, ami rugalmas, mint az expandert :). Néhány karkörzés és csuklókörzés csodákra képes.


u.i.: Nyugi, én a 33.hét óta minden nap úgy ébredek, hogy mikor szülök már meg. Ez teljesen normális.

A férjem most kezdett el bőszen fényképezni, hogy lassan már nem lesz ilyen szép pocim. Így néha elgondolkodom, hogy juj!tényleg.

2009. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is 31 htese vagyok. Nekem reggelente nagyon zsibbadnak a kezeim, erre ébredek. Nagyon kellemetlen. Napközben még nem tapasztalatam, de nem is akarom. Napközben inkább csak olyan nehéznek, ólmósnak érzem a kézfejemet, de nem kimondottan fáj.

Egész pontosan mikorra vagy kiírva? És kislányod lesz, vagy kisfiad?

2009. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a 35. hétben vagyunk, és most hogy a kérdésedet olvasom, döbbenek rá hogy akkor lehet nem elaludtam a csuklóm meg a hüvelykujjamat a napokban, hanem akkor ez is terhességi velejáró dolog lehet... Fura, mert amúgy meg nem látom én se hogy meg lenne dagadva. Bocsi hogy nem írok érdemleges választ, csak most tudatosult bennem hogy akkor mi is ez.
2009. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Május 3-ra vagyok kiírva és kislányunk lesz:)
2009. márc. 1. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!