Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 nap után a terhességi...

10 nap után a terhességi teszt ki mutatja ha terhes vagyok? Vagy várjak még vele pár napot. Most nem azzal kell majd jönni, hogy grat a barátomnak meg hasonlók, mindenkivel előfordulhat ez. Meg hogy miért nem védekeztünk!

Figyelt kérdés
Barátommal 10 napja volt egy kis baki ami nem kicsi, nem teljesen de kicsit el ment bennem, és mikor elmentem wc-re akkor tudatosultunk hogy tényleg elment bennem, de nem olyan szinten h ami benne volt minden. De tudom, hogy egyet egy is elég, hogy terhes legyek. Pár napja elkezdett érzékeny lenni a mellem fáj rendesen.
2011. ápr. 7. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem várj mér egy-két napot, nekem a 12. napon mutatta ki a teszt halványan, a 10.en még nem
2011. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. ápr. 7. 20:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Max két hét után mutatja ki a terhességet, ha egyáltalán az vagy.
2011. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Várj legalább hétfőig, és akkor tesztelj.
2011. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jövőhétig várok ezzel, csak kicsit türelmetlen vagyok mert csak babáról van szó :)
2011. ápr. 7. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Bolti teszt kb a 14. napon mutatja ki. Neten meg néhány patikában lehet kapni 10 es érzékenységű teszteket, azok jó eséllyel kimutatják már a 10. napon.


Drukk, hogy negatív legyen majd... (mensit mikorra várod? egyébként? Hátha nem pont peteérés környékén volt a baleset!)

2011. ápr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

HCG a beágyazódástól kezdve kezd termelődni kb. a fogamzás után 7-12 nappal és még kell 1-2 nap, mire kimutatható lesz.

Drukkolok,hogy negatív legyen a teszted!

Megírod majd?

2011. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teszteltél vagy megjött?
2011. ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!