Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ilyen hangulati...

Normális, hogy ilyen hangulatingadozásaim vannak?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatban kibújok a bőrömből, hogy nem sokára (3hónap) megszületik a kisfiúnk, máskor meg rettenetesen kétségbe vagyok esve, hogy fel vagyunk-e mi erre készülve, és 29 évesen elég érett vagyok-e az anyaságra. Akartuk a babát, de rajta kívül bármit terveztünk (pl. tetőtér-beépítés), semmi nem jött össze, és nem a mi hibánkból, de nagyon magamra veszem, és kudarcként könyvelem el. Így sincs gond a lakással, csak szerettünk volna teljesen elkülönülni a szülőktől. Szóval csak én látom nagyon borúsan, annak ellenére, hogy igazából minden rendben, vagy ez is a terhességgel jár.
2009. febr. 28. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én szinte végig ingadoztam és még néha most is(36hetes km.),de már nem sok van hátra,meg most már teljesen más körül vannak a gondolataim,minden hétnek szinte meg van a saját zizije vagy félelme,mire az egyik elmúlik jön a másik,ebből az egy szempontból nem szimpi nekem a várandóság.

Boldog baba várást és könnyű gyors szülést nektek!

2009. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hidd el természetesek a hangulatingadozásaid. Nekem is voltak, de most mintha alább hagytak volna... De ezt az itthoniak jobban meg tudnák mondani. a kislányommal én sokkal türelmetlenebb vagyok így terhesen mint egyébként, sajnos. Ezt meg is mondták... Persze, hogy másként élsz meg dolgokat, hisz "tombolnak" a hormonok benned. Fel a fejjel, majd elmúlik!

38+5 hetes kismama

2009. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, és nálam még szülés után is megmaradt egy jó pár hétig. Azt mondta a dokim, miután nála is elsírtam magam, hogy már nem fogom olyan sűrűn látni :), hogy a hormonok visszaállásával minden olyan lesz, mint régen. Így is lett. 7 hós kislány anyukája
2009. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Remélem hamar elmúlik.
2009. márc. 1. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!