Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek lett nagy a babája az...

Kinek lett nagy a babája az elevittől?

Figyelt kérdés
Én terhességem eleje óta szedem, végig fogom szedni.Kíváncsi vagyok,tényleg nagyobb lesz-e a baba
2011. ápr. 8. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés!!!

Gravidát szedtem végig,és 4950grammal született a lányom. Ez így olyan mintha a vitamintól lett volna ilyen nagy,de semmi köze hozzá!

2011. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 kisnita ***** válasza:
Nem lesz nagyobb a vitamintól a baba! Végig szedtem és 3400 g-mal született a babám.
2011. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Végig szedtem, sőt, a 28. héttől plusz jódot, vasat is szednem kellett. A 38. héten, 3140 grammal született a kisfiam.

A dietetikusom mondta, hogy nem a vitamintól, hanem a sok rejtett szénhidráttól lehet hízni, a baba is attól hízhat extrémen. Ezért szokott a kezeletlen cukorbetegeknek 5-6 kilós babájuk születni.

2011. ápr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kisfiam 4130g-al született,nem szedtem semmilyen vitamint,egyszerűen genetika.Most 3 évesen 14,5 kg...
2011. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Semmi koze hozza, ez tevhit.

En szedtem vegig, a kisfiam 3700 grammal szuletett.

2011. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Az is tévhit hogy ufófejűek a kölykök a sok elevittől?! Nekem ahány ismerősöm szedte mindnek nagyfejű gyereke lett.


Végülis a gyógyszeriparnak is meg kell élni valamiből.

2011. ápr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, kedves utolso, de akkora marhasag, amit irtal. Hany eves vagy es milyen vegzettseged van, hogy ezt elhiszed?
2011. ápr. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 kisnita ***** válasza:
Minden újszülöttnek nagy feje van. A fejük a legnagyobb testrészük! Az elevitnek semmi köze ehhez.
2011. ápr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Rokonságban van szülésznő, és bizony mindig azt mondta nekem, elevitet ne szedjek, mert rengeteg elevites babát látott és nagy százalékba sokkal nagyobb súllyal születtek.Lehet hurrogni, úgy gondolom ,hogy van akire igaz van akire nem, nem minden nőnek van szüksége annyi vitaminra ha megfelelően táplálkozik mint amit a magzatvédő vitamin tartalmaz, a többletet lehet a baba magáévá teszi és azért olyan szép nagyok:)
2011. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Lányomnál végig szedtem az elevitet 3240 grammal született.

Kisfiamnál semmit sem szedtem 4100 grammal született.

Szerintem semmi köze hozzá.

2011. ápr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!