Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek lett nagy a babája az...

Kinek lett nagy a babája az elevittől?

Figyelt kérdés
Én terhességem eleje óta szedem, végig fogom szedni.Kíváncsi vagyok,tényleg nagyobb lesz-e a baba
2011. ápr. 8. 19:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,az lemaradt,hogy túlhordtam mind a kettőt,azonos időre születtek.
2011. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A szülésznő igazán tudhatja, csak azt nem tudom honnan. Mert tény, hogy nem lesz ettől nagyobb a baba. Nincs bebizonyítva. Néhány éve felkapta ezt a ténát néhány orvos, de abba is maradt, mivel nem volt igaz.

(Ja, és a rokonságban 5 orvos van, plusz a szüleim is orvosok.)

Egyébként, meg lehet oldani vitamin szedése nélkül is, ha az anya egészségesen táplákozik, ehhez kell egy jó étrend elkészítése, pl. egy dietetikus tanácsai alapján. De a mai világban azért elég nehéz ezt minden nap betartani és megvalósítani. Egyszerűbb és biztosabb a vitamin szedése.

2011. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez genetikától függ. Első 3 hónapban végig szedtem a GRavidát, utána heti 2-3x. Mégis 4100g és 56 cm lett a fiam. Férjem született 4600g-mal és 62cm-rel, szerintem tőle örökölte.Védőnőm szerint nincs összefüggés. Barátnőm végig szedte minden nap az Elevitet és 3000g alatt születtek a gyermekei.
2011. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy genetika, ez egyertelmu. Tesom szedte vegig, 40. heten szult es 2800 g-mal szuletett a babaja.
2011. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!