Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit éreztetek akkor, amikor...

Mit éreztetek akkor, amikor megláttátok hogy a tesztetek POZITÍV és hogy anyukák lesztek 9 hónap múlva? és a tesztet eltettétek emlékbe? KÖSZI A VÁLASZOKAT

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 20:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nagyon vártuk már, a tesztig semmi tünetem nem, ahogy megláttam két csíkot, megszédültem, hányingerem lett stb:)


Eltettük, le van laminálva:)

2011. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

hát én elsírtam magam, aztán a párom is meg a sógornőm :)

természetesen elraktam, ha majd felnő a pici pocilakónk és már tudni fogja mit miért hogyan, akkor megmutatom neki :)

37 hetes kismami

2011. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

37 hetes kismami akkor itt már megint baba lesz nemsoká

gratulálok

2011. ápr. 8. 21:05
 4/26 anonim ***** válasza:
Szia, én nagyon kétségbe estem először. Amúgy pont arra a hétre jelentkeztem be a nőgyógyászomhoz, mert megbeszéltük, hogy gyereket szeretnénk és előtte kivizsgáltatjuk magunkat, de a kis kincsünk megelőzött :) Azért ijedtem meg, mert Karácsonykor is és Szilveszter napján is már terhes voltam és ugye ezt nem tudtam, az ünnepek alatt is borozgattam, Szilveszterkor meg végig pezsgőztük az egész éjszakát, buliztunk, vizipipáztunk... de megnyugtatott később a nőgyógyász, hogy ettől nem lesz baja. Reggel melóba indulás előtt csináltam meg a tesztet, amíg beértem jó 1 óra alatt, alig emlékszem valamire, annyira el voltam gondolkodva. A tesztet eltettem emlékbe. A gyönyörű kislányom itt alszik mellettem :)
2011. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

37 hetes kismami vagyok! :)

köszönjük szépen!( április 28-ra vagyok kiírva :D )

2011. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

nekem is kislányom van 12 hónapos

IMÁDOM azt hittem a férjemen és az anyukámon kívűl nem szeretek mást majd de tévedtem

a lányom az életem

2011. ápr. 8. 21:09
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

az én sztorim elég vicces:)

mivel pcos betegségem van,s nem kecsegtettek sikerrel a spontán teherbeesést illetően nem is gondoltam h terhes lehetek.az hogy 3-4hónapig nem jött meg,nekem "természetes". márciusban abbahagytam a gyógyszer szedést,de nem dolgoztunk kimondottan a babán,ugy gondoltuk majd elmegyünk 2év után lombikra. erre november elején gondoltam csinálok egy tesztet,mert nem jött meg megint 3hónapja...de semmi tünetem nem volt meg semmi ilyesmi,de mondom hátha...(nem az elő tesztem volt az évek során,persze mind negativ)erre POZTIV. remegtem,nagyon felfokozott állapotba kerültem.aztán sirtam.de meglepő mod nem örömömben,hanem ur isten hogy lehet ez,most mi lesz sirás volt:)hazaértem s a párom is sikerült uugy megijesztenem,mert zokogva kérdeztem h szeret e,s mondtam meg h terhes vagyok. szegény azt hitte h elütöttem valakit v összetörtem a kocsit....de ez a kezdeti sokk nem sokáig tartott,másnap az orvos és az uh megerősitette a tesztet, 10hetes kismama voltam már!!

akkor már a boldogságtól és örömtől potyogtak a könnyeim.

már alszik a 10,5hónapos nagyfiam:D aki egy csodababa!

2011. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
ja, a tesztet én nem tettem el...
2011. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vártuk már, és mivel késett a menzeszem (előtte mindig nagyon pontos volt), sejtettem, h. baba lesz a dologban. Ettől függetlenül, eszméletlenül örültem és úgy ébresztettem a férjemet, h. a szeme elé tettem a pisis tesztet :))) Szegénykém, azt sem tudta, mit lát, de mikor felfogta, össze-vissza ténykedett, annyira örült.

Aznap volt Anyukám névnapja, ő megkapta becsomagolva kis dobozban és természetesen az egész család sírt. Azóta is a kis dobozkában van.

Mellé fogom tenni a mostanit is, a kistesóét :))))

2011. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Gratulálok a csodababához ez tényleg az :)
2011. ápr. 8. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!