Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség, és pici kutya együtt?

Terhesség, és pici kutya együtt?

Figyelt kérdés

20 hetesen került hozzám egy nagyon pici kutya, (1hónapos).

A héten még én etettem, jövőhéttől már próbáljuk hogy magától egyen. De viszont, jelent valami rosszat mert terhes vagyok? Egy ismim azt mondta gumikesztyűvel fogjam meg. De csak annyit vagyok vele, amig eszik, addig az ölemben van, néha ki se veszem, de utána alszik. tehát nem "kutyázom". Rendszeresen, és alaposan kezet is mosok mindig. Szerintetek? Bent van a lakásban, de külön helyiségben. 21 hetes kismama


2011. ápr. 10. 12:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia!nyugi semmi bajod nem lesz attól hogy megeteted a kiskutyát,akkor sincs bajod ha többet foglalkozol vele.Én 27 hetes vagyok és nekünk is van a házban egy szobakutya,a lényeg az hogy belegyen oltva.Én nagyon sokat játszom a kiskutyámmal!
2011. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szia. Ő még nem kaphat oltást, csak 6 hetesen, és még csak 4 hetes lesz jövőhéten.--->ennek ellenére sem? Köszi a választ :)
2011. ápr. 10. 12:42
 3/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan foglalkozhatsz a kutyussal, csak sűrűn mossál kezet, nem kell semmi extra /gumikesztyű, stb./.
2011. ápr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2011. ápr. 10. 12:54
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én 20 hetes kismama vagyok és én bizony rendszeresen foglalkozom a kutyusommal. Én etetem, mert a férjem dolgozik, de egyáltalán nem félek attól, hogy baj lehet ebből. Pedig nem olyan kis kutya és esténként benn alszik, ha jó lesz már az idő este is akkor kinn fog. Én el sem tudnám képzelni, hogy ne szeretgessem. Rendszeresen oltott, állatorvoshoz vitt, fürdetett kutyusunk van, aki nagyon szeret minket és én is őt. Gondolj csak bele: régen amikor még nagyon jellemző volt az állattartás az asszonyok is kivették a részüket ebben és kismamaként is. Ilyen volt az én anyum is: Malacot, csirkét etetett és sosem volt ezzel gond...
2011. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem tartanék kutyát terhesen.

Kisbaba mellett meg főleg nem.

Oké hogy kezet mosol,de a szőrt hogy tünteted el a lakásból?

Senki ne mondja,hogy tökéletesen el lehet tüntetni,10 évig volt kutyám napi 2x porszívóztam,a szőrét lekeféltem naponta és mégis hullott.Ja és a kutya nyála tele van bacival,ami felnőtt emberre is veszélyes lehet,nem egy kisbabára.

2011. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
:) akkor megnyugodtam :)
2011. ápr. 10. 13:19
 8/16 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszadó:


Az én kutyám még olyan pici (3hetes), hogy egész nap csak eszik, és alszik. Szőre még nem hullik, nyála nem folyik, foga is még most bújik ki. Nincs velem egy helyen, ahogy irtam fentebb is. És mire a baba megszületik (augusztus) a kutya elég nagy lesz ahhoz, hogy kint legyen.

2011. ápr. 10. 13:39
 9/16 anonim ***** válasza:
szia en 24 hetes vagyok es nekem is van kutyum es az agyamban alszik velem !! nogyogyaszom is aszt mondta hogy nem kell felni de oltas es feregteleniteni kell rendszeressen!! ja es meg anyi hogy kiskutyanak nem hullik a szure csak ha nagyob lesz !!es akkor le is lehet nyiratni!! ja meg a babaszobaba ne enged be !
2011. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem engedem be a baba mellé. Addig lesz itt bent, amig nagyobb lesz. És mihelyst betölti a 6. hetet beoltatjuk, fogjuk féregteleniteni is, ügyelünk rá, nem ő az egy kutyusunk :) Csak még nem voltam ilyen helyzetben mert első babát várjuk, és hirtelen lett egy csöpp kutyám is.
2011. ápr. 10. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!