Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok alacsony az...

19 hetes vagyok alacsony az afp értékem és több magzatvíz van a kelleténél, van ok az aggodalomra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is alacsony lett de azt is nézd hogy mindenhol más a jo van ahol 0,40 től van ahol 0,80 tol ...nekem 0,61 lett.holnap megyek uh ra..Neked mit mondtak az uh után?Hány éves vagy?
2011. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 0,7 volt. Elküldtek genetikai tanácsadásra, ahol csináltak genetikai ultrahangot (18.héten), semmi eltérést nem láttak sem akkor, sem az előző, 12.heti genetikain. A doki mégis azt mondta, hogy az életkorom miatt ő ajánlja az amnio-t. 1% az esély arra, hogy kromoszómaeltérés van. Hát, én belementem, mert ismerem magam, nem tudnék nyugodtan lenni. Holnap csinálják meg, már nagyon izgulok. Egyébként neked mi az érték? Az orvosod mit tanácsol?
2011. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első babánál (is) alacsony lett az afp-m+ több volt a magzatvíz 24 évesen.Elküldtek genetikai tanácsadásra,az uh-on minden oké volt de 20 hetesen megcsinálták a magzatvíz mintavételt,amit nem is bántam mert én is agyon izgultam volna magam.Egészséges kisfiúnk született.Azóta eltelt 2 és fél év,babát várok.Még rosszabb lett az afp-m mint az első babánál.Uh-on itt is minden oké.Másik dokim van,másik kórházba kellett genetikai tanácsadásra mennem.Itt jóformán elküldtek és kinevettem h mit akarok itt ezzel az eredménnyel,mondván ez még belefér.Nem hagytam magam és megcsináltattuk a chorionbiopsziát.Nem bírtam volna a hónapokig tartó aggódást.Minden rendben az eredménnyel,kislányt várunk :)
2011. máj. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok!az Afp 0,68 lett utána elmentem ultrahangra ott a méreteivel minden rendben csak több a magzat víz ma megyek 4d-re és jövőhét keddre kaptam a genetikai vizsgálatra időpontot.augusztusba töltöm a 27 évemet.
2011. máj. 3. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!