Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok olyan bababoltokat,...

Írnátok olyan bababoltokat, diszkontokat Budapesten, ahol olcsón hozzá lehet jutni a baba-mama felszerelésekhez?

Figyelt kérdés
Elsősorban honlapcímekre gondolok,hogy mielőtt elmegyünk, meg tudjam nézni a neten a kínálatot. Babahordozó,babaápolási,etetési kellékek,falvédők,dekorációk,stb. minden érdekel! Előre is köszi!
2010. febr. 2. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
www.bebibolt.hu
2010. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

bababoltcsepel.gportal.hu/

[link]

2010. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

www.brumimaci.hu vagy

www.minimano.hu vagy

[link] (itt nagyon jó a babakocsi választék)

2010. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bippa Kft. a XVIII.-ban van.Én nagyon szeretem,mert kedves és segítőkész a tulaja.Ez egy családi ház aljában van és állandóan akciós valami.És nincsenek elszállva az árak.
2010. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat,végigböngésztem,amit még nem ismertem! :)
2010. febr. 3. 11:30
 6/7 anonim ***** válasza:
13.ker. Babadiszkont Lehel u.1/B. Szerintem nagyon jó, vagy a Mária babanagyker Visegrádi u.25. Egyébként a BIppa is szuper. Jó vásárlást!
2010. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A BIPPÁban vettük a kiságyat :)

A Visegrádi u. elég jónak tűnik a honlapja alapján,oda biztos elmegyünk. :) A Lehel téri is közel van hozzánk.

A csepeliben voltunk,iszonyú pici a boltja.

2010. febr. 3. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!