Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor megfogadom az orvost,...

Amikor megfogadom az orvost, akivel még nem találkoztam, illik pénzt adni? 19 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Magánrendelése nincs, kórházba járnék hozzá. Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 11. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell adni pénzt. Főleg, hogy nincs magánrendelése se. Viszont azt megbeszélheted vele, hogy szüléskor összegileg mire számíts.

Illetve, ha emlékeim nem csalnak, volt korábban hasonló kérdés és akkor jött a kérdezőnek olyan válasz is, hogy valaki alkalmanként adott 2000 Ft-ot.

Én mindenesetre nem adnék a szülésig, hiszen szakrendelésről van szó, az a dolga a dokinak, hogy ellásson.

2011. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én magánrednelésre jártam dokihoz, ott ki volt írva a vizsgálati tarifa. Viszont amikor megkérdeztem, hogy a szülésért mennyit kér, arra azt mondta, hogy "nem illik ilyet kérdezni", szóval neki mindegy volt. Más doki egyértelműen közli ezt is.

Sztem ha nem magánrednelésre jársz, akkor ne adj neki pénzt. Majd szüléskor, ha tényleg bejön, és elégedett vagy vele, akkor.

A hálapénz, ha már létezik ilyen, akkor tényleg a hála kifejezése legyen, ne megvásárold vele, ami alapvetően kötelessége.

2011. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy!! :) Csakis a szülés után "kell" adni neki, előtte semmiképp! Viszont kérdezz rá, hogy elvállalna-e és ha igen, akkor mennyiért.
2011. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg adj pénzt ha azt akarod, hogy terhesgondozáson is hozzá járnál. Legalábbis én így csináltam. Pénz beszél, persze ez orvosfüggő is. Én előtte mindig felhívtam, hogy mikor lesz bent, mikor menjek.
2011. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pénzzel működnek, de majd egy idióta ad nekik hálapénzt. Neked nem kell.
2019. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!