Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már úgy valaki, hogy az...

Volt már úgy valaki, hogy az elso terhesség során sokat felszedett, de a másoidknál már nem?

Figyelt kérdés
Nem az alakomat féltem igazán. Az elso babámmal felszedtem 25 kg-t, az orvosok szerint emiatt alakulhatott ki a toxémia is, ill. annyira kikészultek az izuleteim, hogy sokszor alig bírtam felkelni, vagy járni. Ebbol a feleslegbol még mindig van rajtam 15 kg, nem bírok megszabadulni, de nagyon szeretnénk már egy kistesót. Kevesebb problémával. Valaki hasonlo helyzetben?
2009. márc. 1. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Syia!

Igen,lehet,h kevesebbet szedsz fel,de nem garancia!

Én is 25kg-ot híztam meg,15kg még rajtam van,én addig nem szeretnék következő babót,mée ezt le nem adom!

Most alkalmazom a 90naposat!Te nem probálkoztál semilyen diétával?

Ángyikám 2,5 éven belül szült két gyerkőcöt,nagyon meghízott,soha többet nem adta le!

2009. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia, koszi a gyors választ. igen, egy 90 napos kúrán már túl vagyok, akkor lement 15, 3 hete kezdtem újra, de most még nemigen indult be. Szerettem volna visszafogyni a szulés elotti súlyomra a kisteso elott, de már kezdem feladni:( (még igy is 95 vagyok sajna)
2009. márc. 1. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Szóval,ha birsz probálkozz a diétával!

Nagyon nehéz ezt a nagy sulyfelesleget cipelni!

Mennyi idős a babád?

(1vok)

2009. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát nem konnyu, ezt igazán csak az érti, aki talpasztal/ta

A fiam most lesz egyéves, szeptembertol mentem volna vissza dolgozni, de úgy néz ki, nem lesz bolcsi, így terveznénk a kistesót munka helyett.

Neked mekkora a babád? Sok sikert a fogyihoz:)

2009. márc. 1. 22:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 9hós múlt!Honnan irsz?

Én Vajdaságból!Áprilisban kellett volna visszamennem melózni,de az üzlet,ahol dolgoztam becsukott így én is erősitem a munkanélküliek táborát,SAJNOS!

Nincs aki vigyázna a babámra,mert anyukám melózik,anyósom pedig komoly beteg!

Neked nincs segítsés?

Köszi a biztatást,remélem sikerül a fogyókura!

Junius elején kereszteljük a kislányt,addigra kellene belefogynom egy ruciba,,,

2009. márc. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia, én Szlovákiából írok. Segítségem nincs, minden nagyi dolgozik, a bolcsi meg úgy tunik, teli van. Ez csak megerosit abban, hogy johet a kistesó, csak azok a fránya kilók:)

jó egészséget neked meg a babádnak:)

2009. márc. 2. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!