Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes cukorterhelés alatt...

Niki981 kérdése:

26 hetes cukorterhelés alatt lehet inni szódát?

Figyelt kérdés

26 hetes terhes vagyok.holnap kell mennem a cukorterhelésre.Nálunk úgy van hogy éhgyomorra leveszik a vért,megcsinálják az eredményt és meg kell mindenféle képpen inni a glükózt.Két órán keresztül se inni se enni nem lehet.

Az lenne a kérdésem,hogy se vizet se szódát nem lehet inni?


2011. ápr. 13. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, még azt sem. Legalábbis nálunk semmit nem lehetett. Ki is száradt a szám rendesen...
2011. ápr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tőlem ma reggel vették le a vért éh gyomorra és kb. 9-re kell vissza mennem, hogy a többit is levegyék. a védőnő, az orvosom és a reggel vért levevő nővér is azt mondta, hogy 1-2 kiflit és egy pohár tejet igyak meg és úgy menjek vissza két óra múlva. Szerintem kérdezz rá, ha kétségeid vannak. Én ahogyan itt olvasgattam eltérőek a kérések!
2011. ápr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm a válaszokat!!!!!!!!!

Én is olvastam,hogy az ország egyik felében glükózt kell inni a másikfelében meg kiflit kell enni tejjel.Miért nem lehet ez egységes?!Pedig a kaja jobb lenne minden kismamának meg babának is.

2011. ápr. 13. 08:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Én múlt héten voltam a cukorterheléses vizsgálaton. Reggel 7-re mentem a laborba, levették a vért, utána meg kellett innom a cukros-citromos lötyit és 9-re kellett visszamennem újabb vérvételre. Addig SEMMIT sem ihattam, ehettem.
2011. ápr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez is attól függ. hogy hol csinálják. Nálunk (Debrecen) az első fél órában lehet pár korty tiszta vizet, esetleg keserű teát inni (persze nem literszámra).
2011. ápr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon rendik voltak, alapból 4 deciben keverte el, sok citromlével, így ihatóbb volt. És mondta, hogy nyugodtan igyak sima vizet.
2011. ápr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ihattam, ittam is, mert annyira édes volt a cukros lötty, hogy muszáj volt valamivel kiűzni az édes ízt a számból.
2011. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!!nagyon köszönöm mindenki válaszát.

Ma voltam cukorterhelésen.5,74 volt cukros víz után.

azt mondták,hogy vízet,ásványvízet,és szódát nyugodtan lehet inni.

szép babavárást mindenkinek.

2011. ápr. 14. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!