Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Békés megyében, Békéscsaba...

Békés megyében, Békéscsaba környékén melyik orvost ajánljátok 4D UH-ra? Jurdi Imad gyulai doki jó?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó olt nekünk. Mi 110 km-re lakunk Gyulától, de mindkét gyereknél hozzá mentünk 2X is. Én nagyon meg voltam vele elégedve. Türelmes, nyugodt, bármit lehet tőle kérdezni. Az orvosom is azt mondta kiváló szakember.
2011. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

jól sikerült a 4D felvétel? hány hetesen voltatok?

2011. ápr. 14. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:

18 és 24 hetesen voltunk. Nagyon jól sikerült, pláne az egyik gyereknél, mert az nagyon pózolt odabennt, vigyorgott is tisztán látszik.

Másik gyerkőcnél már nehezebb ügy volt, ő nem igazán szeretett mutatkozni, elfordult, de rendes volt a doki, 20 perc után mondta, hogy menjünk ki mozogjak, hátha ugy fordul hogy jó legyen, addig behívott mást majd ujra minket. Tényleg addig kínlódott amíg egy értelmes látható képet ossze nem hozott nekünk, pedig már a mérnivalót megcsinálta, szóval orvosi szempontból ő kész volt, és mégsem hagyta rá, megdolgozott azért hogy legyen egy szép látható képünk a babáról.

2011. ápr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

mi is most fogunk menni hozzá, most vagyok 20 hetes.

remélem jól fog sikerülni!

szép napot!

2011. ápr. 15. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!