Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemrég tudtam meg, hogy...

Nemrég tudtam meg, hogy terhes vagyok, és el is kezdtem szedni az Elevitet, ahogy az első babámnál is. Most azt tapasztalom, hogy nem tudok toalettre menni, és fáj. Valószínű a vitamin okozza, melyik más terhességi vitamint ajánljátok?

Figyelt kérdés
Persze eszem a sok gyümölcsöt, zöldséget, de fontosnak tartom így az elején a vitamint is.
2011. máj. 25. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Elég ha csak folsavat szedsz az nem okoz székrekedést.


mást nem tudok ajánlani mert én csak az elevitet szedtem bár ilyen jellegü problémám nem volt sose.


jó egészséget!!

2011. máj. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fontos is.

Próbáld ki a Gravidát, nekem semmi bajom tőle.

2011. máj. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én 1hete tudom hogy terhes vagyok, első terhesség, még nem szedek semmit kb 6hetes vagyok de már 2hete puffadok és szorulásom van enyhén..
2011. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt általában a vas okozza és az az összes terhesvitaminban van csak a mennyiség más...
2011. máj. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a Hipp Natalt ittam és iszom még most is. Attól nincs székrekedés, és télen egyszer sem voltam megfázva, pedig iskolában dolgozom a gyerekek között. Meg a kislányom is hozott haza nem egyszer betegséget. Nekem ez nagyon bevált, jobban mint a tabletta szedés (valahogy jobban el is tudom fogadni).
2011. máj. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Femibion 800, igaz kicsit drága, de nem kell mellé se folsav, se vas kiegészítésként, mindig tökéletes vérképem volt, és pocilakó is szépen nőtt. Ha változatosan eszel, elég csak 2 naponta szedni.
2011. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ladeevit.
2011. máj. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én nem szedtem elevitet, de a sógórnőm igen és ő is panaszkodott erre, illetve hasfájásra. ő ezért 2-3 naponta vett be egy szemet.

én folsavat szedtem csak, a vérképem mindig jó volt, a lányom most 9 hónapos.

nekem azt mondta a dokim, itt a tavasz (szept-re voltam kiírva) egyek sok zöldséget, gyümit, napi egy almát minimum (!!!) hájastúl!

2011. máj. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elején én is így voltam. Aztán 2 naponta szedtem. Próbáld ki a búzakorpát joghurtban, ettől megindul. Később semmi bajom nem volt tőle.
2011. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gravidát szedtem,4 hó-ig.
2011. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!