Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövőhéten megyek dokihoz, de...

Jövőhéten megyek dokihoz, de tegnap este elkezdett fájni a hasam, az baj? Nemrég tudtam megy hogy terhes vagyok, csak félek, és ez a meleg mennyire készíti ki a kismamákat? Mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Fájás vagy görcsölés?

Előbbi nem gond, utóbbival doki!


A meleg a babára nézve nem veszélyes, mert a belső hőd állandó.

A kismamának sem az, csak kellemetlen, mint mindenkinek...


Sok folyadék, és pihenés, ami belefér!


Jó babavárást!

2011. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hát nem is tudom, egy pillanatra felkeltem az este, hogy talán egy kicsit görgcsölt a hasam, de nem vagyok benne biztos
2011. aug. 23. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:

"kicsit görcsölt", na ilyen nincsen.


A görcs olyan erős, hogy nem téveszted össze semmivel. nem tudsz kiegyenesedni a fájdalomtól...


Szerintem nem görcsöltél.


Nem tudom hány hetes vagy, de amikor a méh növekedni kezd, a méhet tartó szalagok nyúlnak, és az fájdalommal jár. Ez normális.

első

2011. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is görcsölt. Olyan görcseim voltak, hogy kisugárzott a térdemig. Magnéziumot ajánlottak rá, és jó.
2011. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!