Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam nőgyógyásznál,...

Tegnap voltam nőgyógyásznál, mert volt 3 pozitív tesztem. Szombaton kellet volna megjönnie. Elsőre nem látott semmit a doki, majd azt mondta, hogy ott van az csak annyira pici, hogy nem látszik. Most akkor van, vagy nincs baba?

Figyelt kérdés
Két hét múlva kell visszamennem.Túl korán mentem?A kislányomat ilyenkor már látták.
2011. ápr. 15. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, az én fiamat majdnem egy hónapig nem találták (jól beágyazódott) :) Tudom, hogy most kivagy, én is ki voltam anno, hogy akkor most csak beképzeltem, vagy mi... Hosszú két hét áll előtted. De biztos minden rendben van, és ott cseperedik a kis babád :) Nagyon boldog babavárást kívánok!
2011. ápr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Üdv, a klub-ban... :)

Teljesen ugyanígy vagyok mint te. Szombaton lett egy pozitív tesztem. Szerdán voltam dokinál, aki 5perc "nézelődés" után közölte, hogy nem tudja megállapítani ezért átküldött a "nagy UH-ba". Ott azt mondták, hogy ott van, de még annyira apró maximum 3 v. 4 hetes, hogy jöjjek vissza jövőhéten, mert ez terhesség gyanú. De mivel látták, hogy ott van inkább csak azért kell visszamenni, hogy nem méhen kívül van-e. Amikor a kisfiamat vártuk, ugyanennyi idős voltam, magánorvoshoz mentem, aki azt mondta akkor, hogy tökéletes helyen van, 5-6 hetes petezsák. Ja és ráadásul most több mint 3órát vártam, úgyhogy ezen felhúzva magam kértem is gyorsan időpontot a magánorvosomtól. Elsőre azért nem hozzá mentem, mert gondoltam egy sima terhesség megállapítást egy körzeti is el tud végezni, DE NEM!! Szerintem szimplán ennyi a helyzet!!!! Úgyhogy ne aggódj, légy pozitív én is az vagyok!!! Ott a babó a pocakunkban!!!!!!! :))))

2011. ápr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon korán mentetek. Eszembe sem jutott egyből dokihoz menni, mivel úgyse látna semmit. Pozitív teszt után KÉT HÉT múlva érdemes menni akkor már lesz petezsák vagy már embrió is! Türelem, feleslegesen aggódtok még idő, mire megnő annyira, hogy látszon!


Boldog babavárást mindenkinek

2011. ápr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Minimum 2 hetet várni kellett volna az elmaradt mensi után, és akkor most nem kéne izgulnod...


Nagyon-nagyon korán mentél.


7 hetesen a legjobb az időzítés (3 héttel az esedékes mensi után) akkora lesz biztosan szívhang is!


De ne izgulj, minden rendben, majd 2 hét múlva látni fogják már :)

2011. ápr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

UH géptől is függ, hogy mennyire látható. Ne aggódj, ott van a baba, csak még tényleg kicsi. 2 hét múlva már nagy lesz és valószínüleg hallod majd a kicsi szívét is.

Boldog babavárást, kevés aggódást!

2011. ápr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem is ugyan így volt, csütörtökön teszteltem pozitívat, másnap megismételtem, és még az nap el is mentem dokihoz,nem látott semmit,de mondta,hogy olyan 2-3 hetes lehetek,2 hét múlva visszarendelt uh-ra akkor voltam 5 hetes 2napos, és kis dobogó szivecskét hallottunk:):) azóta megszületett és holnap lesz 2 hónapos!!


Gratulálok,és Gyönyörű Babavárást!

2011. ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódjatok!!Én is ugyanígy voltam...4nappal azután mentem hogy meg kellett volna jönnie és persze nem látott semmit...csak megvastagodott nyálkahártyát.De visszahívott 1hét múlva akkor már ott volt a petezsák!!

Úgyhogy nem izgulni és boldog babavárást!!!

18hkm

2011. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és a biztató szavakat.
2011. ápr. 15. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!