Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányan vagyunk itt első...

Hányan vagyunk itt első trimeszteres kismamik?

Figyelt kérdés
Milyen a terhességed, hogy birod? Nekem második babám lenne/lesz, ha Isten is megsegít, 4+1 hetes vagyok.
2011. ápr. 15. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Most érek az első trimeszter végére. Eddig sokban hasonlít ez a terhességem az elsőre: a folyamatos hányinger, hányás és rosszullétek most is megkínoztak. Különbség: míg kislányommal a szagok, illatok miatt lettem rosszul, most a második babával (ugye a nemét még nem tudjuk) az ételektől. Fogytam is, sok ételtől megfájdult a gyomrom, égett, émelyegtem. Most kezdek végre jobban lenni, már tudok enni :) Már a tornát is igénylem, jól esik mozogni, és már a kislányommal is sokkal könnyebb (15 hónapos) Ja, és sokkal hamarabb kezdett nőni a pocakom, már egyértelműen látszik :)


Drukkolok neked, jó egészséget, minden rendben lesz!!!!!!

2011. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is lassan az első trimeszter végén leszek. 5 hetesen volt egy kis barnázásom, amire kaptam duphastont, aztán a 6. héten iszonyú hányingerem volt, ami a 7. hétre elmúlt, helyette jött a folyamatos pisilési inger, ami még mindig meg van. Sokat eszek, reggel 9-kor képes vagyok milánóit enni :)

Húsvét után megyek a 12. heti uh-ra.

11+4 km

2011. ápr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szia! Én is a 4. hétnél járok. Még most a hét elején kedden tudtam meg, hogy nem vagyok egyedül, igaz már sejtettem. Olyan hányingerem volt napok óta, s délután mindig olyan álmos voltam.A kalkulátor szerint 4 hét 4 nap. Te voltál már orvosnál? Mikor tervezed?
2011. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát, nagyon elszomorító, kedves első, hogy ilyen hamar látszik a terhesség. Én addig akarom titkolni, amíg csak lehet. Az őrületbe kergetem vele a férjemet. Házat akarunk építeni az idén, és nem akarom végig azt hallgatni anyáméktól és anyóséktól, hogy minek nekünk a 2. gyerek, ha még a ház sincs kész... Majd akkor akarom elmondani, ha már kézzel foghatóan látszik, hogy elkezdtünk építkezni. Meglátom, meddig tudom titkolni.
2011. ápr. 15. 15:52
 5/9 A kérdező kommentje:
2 hét múlva akarok menni orvoshoz, egyrészt hogy már lásson is valamit, másrészt pedig már volt egy vetélésem, a fiammal barnáztam, szóval akarok Utrogestant iratni. Egyébként is jövő héten mell-ultrahangra megyek, az elég egy hétre.
2011. ápr. 15. 15:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a 10. hétbe járok. Jól vagyok viszonylag, bár a héten volt egy kis hányingerem. Érdekes, hogy előtte nem. Remélem gyorsan el is múlik. Nekünk első baba és még nem látszik semmi. Május elején megyünk a 12 hetes uh-ra, nagyon várom már. Eddig 3x voltam dokinál. Először petezsák, másodjára már embrió szívhanggal, most a héten pedig már láthattam is a kis izgő-mozgót!
2011. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én 7+4 héten járok kicsit izgulok mert visszarakós baba volt illetve 2 de csak egy maradt az is kisebb mint kéne úgyhogy egy hét múlva új uh hogy nő e. kivagyok
2011. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
„visszarakós baba”:) Drukkolok mindenkinek, hogy könnyű terhessége legyen. Sajnos még ránk fér a drukk. Volt már egy vetélésem, tudom, hogy sokminden történhet még az első trimeszterben.
2011. ápr. 15. 20:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 5+1 hetes vagyok és nem voltam még dokinál. Húsvét utánra tervezem, akkor már betöltöm a 7 hetet. Anno kisfiammal is 7+2 hetesen mentem és már volt szívhang.
2011. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!