Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első és második trimeszteres...

Első és második trimeszteres kismamák: Nektek is eltűnt a pocakotok, ha leültetek?

Figyelt kérdés

Nekem csak állva látszik a pocakom, akkor is olyan, mintha jól bekajáltam volna. Ha leülök teljesen eltűnik, szinte behorpad a hasam. Ha kíváncsiak vagytok, teszek fel képet, csak érdekel volt-e ezzel más így?

23hkm


2011. júl. 6. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, úgy van nálam is, majd más lesz, hogyha a méh fundusa feljebb lesz már.
2011. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elso trimeszterben meg nem is igazan kellene pocaknak lennie. Nekem sem volt, igy nem volt minek eltunnie. Kb a 12. hetig a mehed meg a szemeremcsontod mogott van csak, szoval nem valami nagy.

Egyebkent a magyarazat annyi, hogy ahogy leulsz belesupped a medencedbe. Szerintem.

2011. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pedig elvileg már két ujjnyira a köldököm felett van a méhem teteje.
2011. júl. 6. 18:47
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Itt van két kép, hogy jobban el tudjátok képzelni miről beszélek.

2011. júl. 6. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor mar igen, en azt irtam, hog a 12. hetig van kb annyira lent, mert ugy volt a kerdesedben, hogy az elso trimeszterben is ezt tapasztaltad.

23 hetesen mar a koldok magassagaban kell lennie a tetejenek.

Ettol fuggetlenul tartom magam ahhoz, hogy becsuszik a medencedbe uleskor.

2011. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Első trimeszterben szó szerint semmit nem tapasztaltam :) Se súly, se méretgyarapodás, se émelygés, semmi. Azért írtam oda az első trimesztert is, mert tudom hogy vannak olyan kismamák, akiknek már 10 hetesen is nagyobb a pocakjuk, mint most nekem és kíváncsi volnék az ő véleményükre is.
2011. júl. 6. 20:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én éppen ülök, de itt van a pocak elöttem! :) Viccet félretéve, ha ülök, akkor is sokan észreveszik, hogy terhes vagyok! Neked viszont tényleg kicsi a hasad 23 heteshez képest! 24 hetes km
2011. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 11 hetes vagyok. Nekem már látszik valami, bár azt olvastam, hogy ilyenkor az ember hajlamosabb a puffadásra, így lehet hogy az a látványosabb és nem a pocaklakó. Minden esetre fura érzés, hogy gyarapszik az ember.
2011. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!