Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38. hétben nagyon vízesedik a...

38. hétben nagyon vízesedik a bokám és a kezem. Másnak is?

Figyelt kérdés
A zokni úgy bele vág már délutánra, hogy rossz ránézni. Ha nincs fehérje és magas vérnyomás, akkor ez magában nem gond ugye?
2011. ápr. 15. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Minimalizáld a sót az étrendedben,mert az megköti a vizet a szervezetben.
2011. ápr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez ellen semmit nem tudsz tenni. Próbálj minél kevesebbet sétálni,állni, póckold fel a lábaidat. Pihentesd a kezed. és ahogy előttem írták,a sót hanyagold-bár nálam ez nem vált be.

A szülőágyról már a régi bokával és kézzel fogsz leszállni! :)


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


Üdv:2 gyermekes,18+3 h.km.

2011. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nálam a pihenés nem vált be. Néha reggelre még inkább be van dagadva, viszont egy kis mozgás után az legalább mérséklődik. De délutánra tényleg bedagad és szurkál is néha. Viszont már van 2 gyerkőcöm és talpon kell lenni mellettük.
2011. ápr. 15. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó másfél héten 12 kilónyi víz jött fel rá, ehettem én annyi petrezselymet, meg almát, amennyi belém fért:S:D. De nem volt belőle gond, mert minden más rendben volt;).

Tudom, iszonyú kellemetlen érzés, én az utolsó napokban már megőrültem az állandó feszítéstől, meg bizsergéstől, de ez alkati dolog, nem tudsz mit tenni vele sjanos:(

2011. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is betöltött 38 hetes kismami vagyok. nekem is ezzel van gondom.Nem ülök a nap 24órájában, mert megcsinálom a házimunkát( rendrakás, elmosogatás, pihenés, főzés, pihenés, séta: heti 1-2x) és mégis reggelente amikor wc-re megyek vagy csak úgy.. az ujjaim olyanok mint valami reklámra készülő virslik :D és a bokám meg olyan mint a szaloncukor csomagolás: bevág a zokni, még akkor is ha nem erős a gumija.. ja és alig eszem sós-fűszeres ételeket.leginkább napi 3-4 liter víz csúszik le de az is azért mert "kívánom"
2011. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megnyugodtam. Akkor nekünk most ezt kell elviselni, de kitartás mindenkinek, már nem sok van hátra!
2011. ápr. 15. 19:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon vizesedek, és nekem a védőnőm azt mondta, hogy kerüljem a sós, fűszeres ételeket, és minél KEVESEBB folyadékot igyak! Mindig ittam napi 2-3 litert, de elvileg nem szabad. És van benne valami, mert amikor kevesebbet ittam, akkor olyan volt a bokám, mint amilyennek lennie kell! Sok szerencsét! :) 39+2h km
2011. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!