Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos 1 hete abortuszom...

Sajnos 1 hete abortuszom volt.. mikor lehetek újra együtt a férjemmel? Az orvosom nem mondott erről semmit!

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Sajnálom,de miért nem akartad megtartani?Nekem szerdán volt abortuszom, s nekem azt mondták hogy 6 hét.Mi meg akartuk tartani, de gyógyíthatatlan beteg volt, azt mondták nem született volna meg ,mert idő előtt meghalt volna.Nagyon akarjuk a másik babaát minél előbb.Na szóval 6 hétig semmi sex.

2009. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Mi 3 hete vártunk, majd újra terhes lettem egyből, azóta már majdnem 1 éves a kisfiam és semmi baja nincs!
2009. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az első válaszoló vagyok. A második válaszolónak: A doki mit mondott hogy újra terhes lettél ilyen hamar? Komolyan csak 3 hetet vártatok az abortusz után?Nem lehetett volna ennek következménye hogy ilyen kevés időt vártatok? Írj mert akkor mi is megpróbáljuk hamarabb.Köszi.

A kérdezőnek: bocsi hogy belekérdezek a válaszaid közé , de szerintem ha akarsz babát ez téged is érdekelhet.

2009. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A dokinak mondtam, hogy mi történt.(Mert nem nála volt az abortusz) Azt mondta, hogy az nem akadály, hogy megtartsuk. A szervezetem elég erős volt és nem volt semmi bajom egész terhesség alatt. Mindenki azt hitte, hogy milyen kicsi baba lesz, mert nem volt nagy a hasam, de hát 53 cm és 3550 g-os lett a szépséges kisfiam, aki már 8 hónaposan elindult! Ha van még kérdésed nyugodtan kérdezz, szívesen válaszolok.
2009. márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Megint én vagyok.Ha van kedved akkor msnezhetünk , feltéve ha van msned.Az én msn címem: momoka86@freemail.hu. Szeretném ha nekünk is összejönne.Akkor te az abortusz utáni következő mensit se vártad meg?
2009. márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekünk is 6 hetet javasolt a doki,és azt mondta annál hamarabb nem ajánlja,mert a szervezetnek regenerálódnia kell,és gyógyulnia!!!

kitartás!

2009. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Számtalan ilyen kérdés volt már itt hamarabb, elmondom neked is, amit a többieknek, mert szerintem tanulságos, és becsülöm a dokimat, mert alapos embernek látszik. Nekem missed ab-om volt. Egy hét után már voltunk együtt behatolás nélkül. A harmadik heti kontrollvizsgálaton azt mondta a dokim, hogy már szexelhetünk, de feltétlenül használjunk óvszert a fertőzések elkerülése végett. Különben meg a hat hét no szex sem szentírás, szerinte, ha csak tisztálkodás után vagytok együtt, és nem hanyagoljátok el a testi higiéniát, akkor nem lehet gond belőle. Szóval a végén mi kivártuk az első menzit a behatolásos szex-vel, mert nem szoktunk gumit használni. Legközelebbi találkozódra a nődokival azért azt tanácsolom, hogy ha vannak kérdéseid, írd őket össze. Engem rászoktatott arra, hogy mindig legyen a hűtőn egy darab papír, amire kérdéseket írok, mikor eszembe jut, és a vizsgálat után „sajtótájékoztatót” szoktunk tartani, vagyis előveszem a lapocskámat, ő meg minden kérdést megválaszol.


Bocsi, ha kicsit hosszúra nyújtottam, de engem például zavar, hogy sok doki - ahogy itt olvasom - kikapar, aztán minden felvilágosítás nélkül mehetsz a dolgodra. A te tested, ha kérdésed van, ne félj feltenni őket.

2009. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt elfelejtettem mondani, hogy a babaprojektet csak 5-6 hónappal a beavatkozás után kezdhetjük el, ezt szinte parancsba kaptuk a dokitól. Minden jót!
2009. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is mghalt a babánk 12 hetesen és elvették.A doki szintén 6 (szexmentes)hetet mondott, babára meg 4-6 hónapot.

Végül nem vártuk meg, bár ez inkább félhivatalos védekezés volt, megszakításos,ami azért számomra nem a "védekezés" kategória.Szóval 6-8 hétre rá várandós lettem és ennek gyümölcse itt szuszog a mózeskosarában 3 hónaposan.

2009. ápr. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!