Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek ovulacios teszt segitsegevel sikerult a baba?

Figyelt kérdés
Sajnos megint megjott tegnap a mensi. :( Arra gondoltam, hogy veszek egy ovulacios tesztet erre a honapra. Kivancsi vagyok, hogy sok kismamanak sikerult-e ezzel a baba?
2009. márc. 3. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én hőmérőztem és bejött. Így tudjuk,hogy mikor fogant a Drága! Sok sikert és mielőbbi 2csíkot kívánok!

25hetes

2009. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Gábrie LH tesztet vettem. Hasonlóan működik, mint a terhesteszt. Nekem azonnal baba lett belőle az első próbálkozásra.
2009. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!En is el voltam keseredve,hogy nem jon ossze.Itt olvastam az LH tesztrol es gondoltam veszek egyet.Az elso honapban osszejott a kis torpe!:)Sok sikert hozza,szerintem probald ki!:)

25 hetes kismami

2009. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat lanyok. Holnap venni fogok es jovohettol majd elkezdem a tesztelest. :) Remelem osszejon nekunk is vegre.
2009. márc. 3. 21:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is!!!

Hónapokig próbálkoztunk semmi sikerrel. Nem rendszeresek a ciklusaim, 30-40 nap között mozogtak, így soha nem tudtam, mikor van pé-m. Így soha nem is találtuk el, hiába volt hasszurka meg egyéb tünetek. Elhatároztam, hogy veszek egyet. (én is itt olvastam először róla, többen ajánlották)

Megmutatta a pé-t és akkor voltunk együtt! És sikerült! Azóta is hálásan gondolok rá és mindenkinek népszerűsítem is a "teherbeesés" menüben.

Feltétlenül próbáld ki! Most 31 hetes vagyok és biztos abban, hogy az ovu tesztnek (is) köszönhetem.

Sok sikert kívánok hozzá, bízz benne és bejön, meglátod!

2009. márc. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom neked is utolso. Most mar tenleg nagyon izgulok!!!! Ma delutan meg is veszem es jovoheten mar elekezdem a tesztelest. Nagyon jo volt olvasni, hogy volt akinel hasznosnak bizonyult.

Megegyszer nagyon koszonom a valaszokat!

2009. márc. 4. 08:36
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem itt mindenkinek a férjétől sikerűlt a baba nem az ovulációs tesztől.
2009. márc. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez aztán igen hasznos hozzászólás volt, kedves utolsó!
2009. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugye?
2009. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!