Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama vagyok a teszt szerint...

Kismama vagyok a teszt szerint és nem is jött meg (kb. én szerintem 5 hetes). Mennyi ideig lessz meég olyan megjön érzésem? Nektek volt ilyen a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 18 hetes vagyok és még mindig tart!Valakinek az egész terhesség alatt megvan az érzés

2010. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 22 hetes vagyok, és még most is néha olyan érzésem van, mintha éppen meg akarna jönni. Magneb6-ot szedek a keményedésekre, és a görcsökre. Beszéld meg a dokiddal. Vitamint szedsz már?
2010. nov. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8 hetes vagyok és nekem is van még ilyen érzésem. Van akinél sokáig tart.
2010. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Még nem szedek semmit.

nemsokára megyek dokihoz és beszélek vele.Köszönöm a gyors válaszokat.

2010. nov. 16. 18:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia 18hetes vagyok és még mindig tart:)

amikor pedig elvileg "meg kellene jönnie",még erőteljesebben érzem...

Teljesen egyén függő,lehet neked elmúlik nem soká..

Gratulálok a babához!

2010. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13 hetes vagyok,és van még.a magneb6 sokat segít.
2010. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8 hetes vagyok, magneB6-ot szedek, de még mindig tart...mikor meg akar jönni eléggé fáj...de most is érzem...én azzal győzködöm magam, hogy legalább minden rendben van..mivel én nem vagyok hányós, hányingeres...
2010. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Macimanó82 ***** válasza:
Szia .csatlakozom 2 gyermekem van s végig görcsöltem a magneb6 rengeteget segít és a pihi:)
2010. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!