Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhes vagyok első...

14 hetes terhes vagyok első babyvel, nagyon fáj az egész mellkasom. Mi lehet és hogy gyógyítsam?

Figyelt kérdés
de már mikor köhögök akkor is fáj.
2009. márc. 4. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, ő tudni fogja, mit kell tenni. Azt feltétlenül mondd meg, hogy babát vársz, mert a kezelésnél figyelembe fogja venni. Mielőbbi gyógyulást!
2009. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért nem mész orvoshoz, ha ennyire nagyon fáj? Nehogy tüdőgyulladás legyen a vége esetleg. Ugyanis azért mert terhesen nem szabad gyógyszert szedni, az orvosok is tudják, hogy sokszor a kezeletlen fertőzés, gyulladás, betegség több kárt okoz, mint az, ha kezelik vmiféle antibiotikummal stb...


Ha ennyire durván fáj, mint mondod, azonnal menj orvoshoz, mert távgyógyításnak nem biztos, hogy jó vége lesz.


Nyílván sima megfázáskor elég a citromos, mézes tea, mert a méz jó kis természetes gyulladáscsökkentő stb... De te azt írod, nagyon fáj a mellkasod, lehet legcsőgyulladás vagy ha nem kezelik akkor a tüdőre is rámehet, ezért jobb orvoshoz menni. A mézes tea nem fog tüdőgyulladást, meg ilyesmit meggyógyítani. Inkább menj el feleslegesen, mint egyszer nem mikor igazán indokolt lenne... De a te dolgod, nem ijesztgetni akarlak.

2009. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Cigiztél a terhesség előtt? Ha igen lehet, hogy attól fáj, hogy most hirtelen abba hagytad. Hallottam már ilyet. De a legbiztosabb ha elmész a dokihoz, ezzel nem szabad viccelni, a tüdő és vagy légcső gyulladás nagyon veszélyes még annak is aki nem terhes nem hogy neked. Még nagyon az elején vagy, vigyáznod kell magadra!

Mihamarabbi gyógyulást és szép terhességet kívánok!

21 hetes

2009. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!