Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Influenza elleni oltás első...

Influenza elleni oltás első trimeszterben?

Figyelt kérdés

Kismamákat oltanak egyáltalán? Vagy éppen, hogy őket még inkább kell? 6. héten vagyok csak, nem tudom, mit tegyek.


Kertvárosban élünk, szóval nem megyünk zsúfolt helyekre, nem tömegközlekedünk. 16 hós kislányommal vagyok itthon. Oltassak vagy ne?


2011. nov. 9. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés engem is érdekel. Én megkérdezem a védőnőt holnap, megírom mit mond.

8 hetes

2011. nov. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly ilyenkor jártam az első trimeszterben, és a védőnőm, a háziorvosom és a nőgyógyászom is javasolta, h oltassam be magamat. Úgy emlékszem, h megvártuk a betöltött 12. hetet és akkor kaptam meg az oltást.
2011. nov. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En nem oltatnek, jobban legyengul a szetvezet az oltastol es mas fajta virust sokkal konnyebben elkapsz es agreszivabban is fog lezajlani a szervezetben.
2011. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bár én már a 2.trimeszterben vagyok de egy percig sem gondolkodtam rajta,(én az előző két évben is megkaptam az oltásokat mert kórházban dolgozom),de a nőgyógyászom is csak megerősitett a döntésemben,hogy idén oltasam be magam, azzal indokolta hogy egy influlenzával járó esetleges 40 fokos láz már vetélést okozhat.
2011. nov. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is beoltattam magam, ugyan én már 24 hetesen a múlt héten, de eddig is évekig beadattam, sőt a lányom is kapja fél éves korától évente!Semmi bajunk, de már a magasabb láztól lehet!

2011. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, én is beoltattam magam, igaz, 22 hetesen. Lehet, hogy várnék néhány hetet még, de biztos oltatnék. Bízz az orvosodban. Kérdezd meg tőle, mikor oltass. Január 2. fele, február a nagy járványos időszak. Kb.10 nap alatt hat az oltás, ha jól tudom.
2011. nov. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!