Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok és 6...

6 hetes terhes vagyok és 6 napja van egy kis barnázásom, kaptam rá Rutascorbint, Duphastont és No-spat. De még mindig nem múlt el. Baj lehet belőle?

Figyelt kérdés
(Amúgy kevés, mert bugyin szinte nem is látszik csak a wc papíron látom. ) Pihenést írtak még elő de 2 éves kislányom mellett elég nehéz megoldani.
2011. ápr. 19. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:

A dokid kérdezd! Én felhívnám,hogy még nem múlik!

Szerintem itt kevesen tudnak neked segíteni!

2011. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha a duphastontol nem mulik akkor nem beagyazodasi gondok vannak. nem akarom festeni az ordogot de nekem is igy volt es azt mondta a doki hogy igy valoszinu van valami genetikai baja a magzatnak es el fog menni...igy is lett

beszelj meg az orvossal mert csak az uh mond biztosat. ha verzel de az uh szerint a baba fejlodik tovabb akkor nem lesz baj...remeljuk a legjobbakat

2011. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj az orvossal, nekem hat hetesen volt spontán vetélésem. Minden rendben volt, mígnem a vizsgálat után elkezdtem barnázni, ez ment pár napon keresztül. Sajnos én hiába hívtam az orvost, nem foglalkozott velem, azt mondta, hogy ha meg akar jönni, akkor úgy is meg fog, és azzal ő nem tud mit kezdeni. Pár napra rá már elkezdtem vérezni (piros). Akkor már fájdalmaim is voltak. Aztán a legvégén már a cataflam sem hatott. Sajnos elment! Ezért légyszi mindenképp hívd fel a dokit, beszélj vele! És nagyon sokat pihenj!
2011. ápr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi! Azért nem feltétlenül lesz baj! Nekem is volt 4.-6. hét között többször barnázásom, aztán a 12. hét óta (egy hete) megint párszor, de a babával minden rendben van, hála Istennek! Vannak olyanok, akik végig vérezgetnek terhesség alatt, és egészséges babát szülnek!
2011. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Pénteken kell mennem újra uh-ra, remélem minden rendben lesz, de nagyon aggódom :(
2011. ápr. 19. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi történt Veled azóta? Dettó ugyanez van velem is, mint ami Veled volt. Ugyanezeket a gyógyszereket kaptam tegnap. (ma vagyok 6 hetes)

2012. márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!