Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van bevált tippetek a pigmentf...

Van bevált tippetek a pigmentfoltok ellen? Jön a nyár megint olyan leszek.

Figyelt kérdés
elsö babámnál is pont februárban lettem terhes,végig nyáron,és szép foltos lettem. nem zavar annyira de ha elkerülhetö lenne akkor megpróbálnék valamit.a napot nem nagyon akarom kerülni,szeretem és jobban érzem magam kicsit napsütötte barnán,de nem tudom ilyen áron megéri-e?
2011. ápr. 19. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:

schüssler só, ezt terhesen is szedheted:


Nr.6 Kalium sulfuricum

Az anyagcsere legfontosabb szere. Hatásosan gyógyítja a bőr- és nyálkahártya sérüléseit, sejtújító hatása van. Pigment foltos bőrű páciensek megfelelő gyógyszere. Nr. 6 Schüssler -só javasolt krónikus gyulladásokra, végtag-elnehezedésre, bőrbetegségekre.

Hiányállapot esetén az arcon barna foltok jelennek meg, szeplők megjelenése is kalium sulfuricum hiányra utal.

2011. ápr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kozmetikusom ajánlotta a clinique egyik termékét, egy olyan arckrém ami fényvédős és enyhén színezett. Nem tudom a pontos nevét, én is most akarok utánanézni. Azt mondta egyébként, hogy jobb minél előbb elkezdeni használni, mert már a tavaszi napfény is kihozhatja. Nyáron pedig magas fényvédőfaktoros napozókrém arcra.
2011. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aki hajlamos a foltosodásra, annak csak egy megoldás van: a nap kerülése + minimum 20 faktoros arckrém, alapozó.

Én önbarnítót vagy színezett nappali krémet használnék, a nap sajnos kíméletlen :(

2011. ápr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Íme az új Clinique krém, amit április óta lehet kani, én is tervezem, hogy veszek: [link]
2011. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sorstárs :) Pont ezzel a problémával küzdök én is :( Annyira zavar, pont a homlokom közepén, a szemöldökömnél és a felső ajkamnál jött elő (pont mint az első babával nyáron)

Nekem is színezett fényvédő nappali krémet ajánlottak, ki is fogom próbálni.

2011. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!