Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik azok a legfontosabb...

Mik azok a legfontosabb dolgok amiket minden anyukának érdemes megvenni már a kisbaba megszületése előtt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami hasonlót kérdeztem a minap én is a védőnőmtől. Ő azt mondta az ágy, a pelenkázó, a fürdető, ápoló szerek (kád is), ruhák, pelenkák a legfontosabbak. Még megemlítette, hogy ő fontosnak tartja az ágyvédőt is és a baldachin is jó szokott lenni a nem kívánatos legyek és szúnyogok ellen (persze ha nyári a baba).
2011. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
arra azért vigyázz mert a kicsit még nem tudod hány centis es nehogy kicsi legyen rá a ruha a kórházba nem kell ruha csak haza hozatalnál legyen vékony takaró persze nyárra
2011. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 17 hetes kis mama vagyok de sok mindenünk megvan már.A ruhákat csak akkor fogom elkezdeni megvenni ha már tudom a nemét.Viszont a többi dolgot meglehet venni már előtte is .Nekem van már textil pelusom takaróink,fürdő lepedőink.Sőt a szülésre meg van már a hálóingjeim is.Amit nem vegyél meg előre az én védőnőm szerint az a mell szívó, mert lehet hogy nem is lesz rá szükséged, ha meg igen akkor Apuka is megveheti mert bárhol kapható.
2011. ápr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!