Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sogornöm 30hetes terhes...

A sogornöm 30hetes terhes most volt ultrahangon és a kisbaba egyik veséje nagyobb 6mm mint a másik ez nagy baj vagy miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon értek hozzá, de szerintem ez még változhat... Különben is, ha nem is változna, nem lehet belőle nagy baj, mivel az ember egy vesével is képes élni...
2011. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak az egyik vesém működött, mégis itt vagyok. Megszülettem, vártak 2-3 hetet, és meg is műtöttek. Sikerült rendbe hozni a másik vesémet is, igaz, egy műanyag cső van bennem 22 éve, de nem gáz.
2011. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam már 5 éves. Születése óta nagyobb a jobb veséje mint a bal. Eddig semmilyen baja nem volt belőle. Mindkét veséje kiválóan működik.
2011. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A keresztlànyomnàl is talàltak ilyen problémàkat mikor az unokatesom terhes volt. Mikor megszuletett, semmi nyoma nem volt, teljesen egészségesen szuletett! Ilyen is van...
2011. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!