Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most 5 hetes vagyok és elég...

Most 5 hetes vagyok és elég vékony mikor fog látszani a pocakom?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem vagyok vékony,igaz duci se de nekem a 6.hótól kezdett látszódni a hasam.Szerintem ez változó és a magasságtól is függ,én magas vagyok nekem eloszlott a hasam és nem is volt olyan nagy.
2009. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kicsit türelmetlen vagy nem?:-) majd ugy 18 20 hét körül.
2009. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok. hordjál kismamaruhát és akkor látják hogy terhes vagy. igaz a pocakod még nem.
2009. márc. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igen lehet hogy kicsit tényleg türelmetlen vagyok! De elég alacsony vagyok és csak 43 kg:) szóval gondoltam majd hamar látszik a pocakom.
2009. márc. 4. 16:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon vékony a derekam, így már a 10.héttől lehetett sejteni valamit, de csak az ismerősök vették észre, idegenek nem. (Mondjuk ez még inkább csak puffadás volt.) Aztán a 16.héttől már le se tagadhattam a terhességet :)
2009. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok és magas. Nekem 17 hetesen kezdett úgy igazán nőni. 12 hetesen még csak jóllakottnak látszódtam. :)
2009. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 156 cm vagyok és 45 kg-val kezdtem.21.héten kezdett látszani a poci.

2009. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már 7 hetesen nem tudtam begombolni a régi nadrágjaimat, igaz csak a haspuffadás miatt, szerintem én is vékony vagyok. :)
2009. márc. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia. Én 170 cm vagyok és 47kg-ról indultam. Az első trimeszterben a puffadás látszódott. A 15.héttől már feltűnt annak,aki ismer. A 20.héttől már azt mondják jó nagy a pocim. Most 22 hetes vagyok és 8 kg híztam.

Légy türelmes.

2009. márc. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!