Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki nem volt kifejezetten...

Aki nem volt kifejezetten vékony alkat (nagyon kövér sem), annak mikor kezdett el látszani a pocak?

Figyelt kérdés
Meddig tudtátok hordani a rendes nadrágjaitokat és mennyit híztatok a terhesség végére?
2011. márc. 12. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A 18. hét küszöbén állok, 60 kg-mal kezdtem a terhességem, már 4 kg-ot híztam, de a nadrágjaimat még tudom hordani. A pocim már látszik, bár babucim egy héttel idősebb a koránál az uh szerint.
2011. márc. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

160 cm, 55-60 kg, se vékony, se túl kövér nem vagyok.

Rajtam nagyon későn látszódott meg mindkét terhességem. kb 20. hét körül kezdett nőni a pocak, de akkor is inkább úgy néztem ki, mint aki felszedett pár kilót, de nem kismamának.

2011. márc. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőnél 13-14 kt-t híztam, de vizesedtem is, így szüléssel rögtön lement ebből 10 kg.
2011. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
160/60 voltam. A 6. hónaptól látták a nem beavatottak.
2011. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!