Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen nem várom a szülést...

26 hetesen nem várom a szülést. Még kb.1 év kellene ahhoz, hogy minden meglegyen. Ti is féltetek?

Figyelt kérdés

Ti éreztetek már ilyent?

3. babámat várom, előző kettő tervezett volt. A 2. és 3. babám között volt egy 19 hetesen elhalt ikerterhességem, Akik 12 hetesen leálltak a fejlődésben.

Imádom a mostani Magzatomat is. Főleg amikor mozog az isteni érzés. Kár, hogy olyan ritkán van Vele UH-om.

Jelenleg 26 hetessek vagyunk és egyre jobban nem várom azt, hogy kint legyen szegénykém.

Még kb. 1 év kellene ahhoz, hogy minden meglegyen, ami betervezett, apával sem vagyunk a legjobban, sajnos ezt a Babyt már nem együtt vártunk, kapcsolatunk az ikrek után teljesen megromlott.

Félek az időtől, mindentől. Még nem szeretnék szülni, mert még legalább 1 év kellene ahhoz, hogy minden kész legyen ahhoz, hogy a lehető legjobb helyre kerüljön!

Ti mit tennétek? Ti is féltetek ilyenkor ilyesmitől? Én ezt a félelem érzést nem éreztem az előző kettőnél, Őket ilyenkor már nagyon kartam látni, de most nagyon kevés volt az idő, ami villámgyorsan megy...


2011. ápr. 21. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezen változtatni nem tudsz.

Még félidő után vagy, lesz időd sok mindent megoldani.

Kevés gyerek érkezik a lehető legjobb körülmények közé, vagy ezek akkor vesznek el, amikor a gyerek már két éves, tíz éves, stb.

Ahogy látom, mindent megteszel érte is, jó lesz neki egy ilyen Anyával, ne aggódj! :)

2011. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért vállaltad be a 3. babát ha a pároddal már nem jöttök ki olyan jól? Bocsánat, én nem bántani akarlak, de gondolom 26 héttel ezelött is megvoltak a gondok, bajok.

Amúgy meg próbálj ezektől a félelmektől tágítani, mert hidd el, amint kibújik már örülni fogsz neki.

Fölösleges azon rágnod magad hogy még maradjon bent a pocakban egy évig, mert úgy sem fog bent maradni. :)

Csak stresszeled magad.

Van még időd a babáig, próbáld a pároddal rendezni a dolgokat, készüljetek a babára együtt.

Sok boldogságot kívánok nektek!:)

2011. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jó lett volna még jobb helyre költözni, de idő sem lesz megtalálni a jobb helyet, mert párom soha nem ér rá. Aztán ki kellene festeni, bebútorozni, mindenkinek külön szobát kialakítani.

Vagy ha itt maradunk itt is kellene festeni. Minden bútor festékes lesz?

Gyermekeim mindig mindent szétpakolnak. Hogyan lesz minden helyiségben teljes rend és tisztaság?

Az előző kettőnél ilyenkor már szinte minden megvolt. Most még csak pár ruhát vettem. Anyum és párom azt mondja nem is kell semmi. Dehogy nem kell!!! Ugyanaz kell Neki is, mint az előző kettőnek!

Félek a szüléstől. Félek a szoptatástól. Előző babámmal az 5 hónap alatt 6x volt 41fokos tejlázam és mellgyulladásom.

Ráadásul anyagilag is sokkal rosszabbul állunk, mint az előző kettőnél. Azóta hitelt törlesztünk és lényegesen kevesebb a bevételünk is.

2011. ápr. 21. 15:34
 4/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Tényleg ne haragudj, nagyon sajnállak, de most hogy leírtad a helyzetet még inkább megkérdezem, hogy miért vállaltad be a 3.-at? Mert nekem úgy tűnik az írásod alapján, hogy a másik két gyerekeddel is nehezen bírkózol meg, a párod nem ér rá semmire, anyagi gondjaitok vannak stb...

2011. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azért vállaltam be a 3.-at, mert vallásos vagyok és nem tudtam volna a tükörbe nézni, ha megöltem volna, mert Őt is imádom!!!

Sajnos a párom valóban nem ér rá semmire.

2011. ápr. 21. 15:52
 6/10 anonim ***** válasza:

A félelmeidet teljesen megértem.

Sokkal rosszabb körülmények között is bevállalta egy barátnőm a 3. gyereket (elhagyta közben a férje, anyagilag sem támogatja, stb stb) és nagyon örül hogy megtartotta. Nehéz az életük, de valahogy mindig túljutnak rajta, és tükörbe tud nézni, és örömét leli bennük.

Próbálj nyugalmat sugározni magadba és a külvilágba, és akkor megoldódnak a gondok.

Sokszor egy baba helyre tud billenteni egy kapcsolatot is, mert megértik a felek, hogy itt komoly dologról van szó. Tudom ezt leírni könnyebb, mint megvalósítani.

2011. ápr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor most essek kétségbe,mert nálunk sem kerek minden? A házat festeni kellene, ez -az még nincs kész rajta, a párom állandóan dolgozik,és ennek tetejébe miután kifizetjük a csekkeket (amiben nincs benne a 2 provi,) marad egész hónapra 16-18 ezer,amiből még be se vásároltunk (ovis korúnak vitamint,hogy ne legyen beteg, a kisebbnek pelust,popsitörlőt,háztartási szereket, tisztálkodási szereket,élelmiszereket.)+ ha az ovi művházba sétál műsort nézni (500 ft)... Nincs automata mosógép,és fa tüzelésű bojlerünk van. A nagyobb lányunk allergiás kiütésekkel küszköd,amit nem tudunk még mitől van. Nyáron mint egy influenzás,úgy néz ki szegénykém.


Mi szeptemberre várjuk a 3. babát. Ilyen körülmény a baba fogantatása után lett, de ez nem adott okot arra,hogy elvetessem, mert bár nem vagyok vallásos,soha nem is leszek, de én sem tudnék a tükörbe nézni,ha megtettem volna.

Örülünk a babának,még ilyen körülmények közt is,és nem sajnálom magunkat- így téged sem foglak!- és nem félek a jövőtől!! Sőt,várom!


Sajnálom,hogy nem tudsz örülni az élet örömeinek!! -és Te vagy vallásos?!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!

2011. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nemrég szóltam hozzá...

Valószínű nem a külön szobák miatt aggódsz, hanem az érzelmi instabilitás miatt. Vagy ha azok miatt, az gond. Mert mi 4en nőttünk föl egy szobában, és nagyon boldog gyerekkorom volt!!!!

2011. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én is féltem nagyon. Lakásfelújítás kellős közepében voltunk, mikor szültem, bele voltam betegedve lelkileg, hogy nem lettünk kész.

De nem ért véget az élet, mert nem akkor jött a kicsi, mikorra jó lett volna. Úszott a lakás a kosztól, mikor szülni mentem,fal volt lebontva, új cserépkályha-csempék a konyhában, megmozdulni nem lehetett tőlük. Úgy képzeld el, hogy miután bementem szülni, még 2 hétbe telt, mire haza tudtunk menni a picivel, 1 hetet anyukámnál ültünk. A párom átrendezte a bútorokat, még akkor rakta össze a kiságyat, utána építették a kályhát, napokig hideg lakásban aludt, mert fűtés nem volt. MIkor hazamentem, 2 héttel szülés után, napokig takarítottam, hogy rend és tisztaság legyen. Szóval megértem, hogy miben vagy. A párkapcsolatban nem tudok tanácsot adni, de nem kell pánikba esni, ha nem sikerül mindent megcsinálni, mire jön a baba. Majd kialakul valahogy. Erre érvényes a mondás.

Ja, most megint babát várok, és még csak szülés előtt kezdünk el megint építkezni, szóval valószínűleg az új baba is rumliba fog érkezni.:(

2011. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azzal kezdeném,hogy nincs autónk és jön a második babó. Gyűlölöm,hogy más furikázik minket nagybevásárlásra,az IKEA-ba ha kell egy fadarab,az ügyeletre a gyerekkel és még sorolhatnám. Sehova nem fogok tudni eljutni tömegközlekedéssel egy 2 évessel és egy csecsemővel! Apósom meg át nem adná a volánt másnak...remélem idén sikerül venni egy kocsit. Mind1 milyet. Már látom ahogy körberöhög mindenki,hogy milyen szart vettünk,de legalább lesz. A többi említésre se méltó,tavaly költöztünk új lakásunkba 35 év hitelre,nincsenek redőnyök,sokminden hiányzik,kellene egy festés,mert minden diszperzitfehér. Július elejére vagyok kiírva. Férjemmel meg mindig a pénzen megy a vita. Ha abból lenne elég,semmi bajunk nem lenne:S
2011. ápr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!