Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első uh-on van értelme képet...

Első uh-on van értelme képet kérni?

Figyelt kérdés

A párom nagyon szerette volna látni már a kis pöttyünket is, de beugrott neki egy tárgyalás és így nem tud eljönni!

Kérhetek a dokitól? Nem fog hülyének nézni?:)


2011. ápr. 22. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a 8. héten csináltam képeket, nagyon jók lettek :)
2011. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én kértem a 7 hetes uh-n képet,és kaptam is.Nem fog hülyének nézni.
2011. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ok! Köszi!

Bár én még csak 5 hetes vagyok, tehát tényleg csak egy pötty lesz, ha lesz, de apa szeretné látni!

Remélem röhög ki a doki!

2011. ápr. 22. 11:11
 4/11 nittababy ***** válasza:
0%

hát a te hejedben én még nem kénék inkább várjatok a következöig de egyéppként kiröhögni nem fog úgy hogy ha gondolod kérdezz rá nyugotan de mondom én nem teném várnáka következöig


egy hat hetes baba anyukája

2011. ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia én 6 hetesen voltam először kérés nélkül kaptam az összes uh-rol igy a kis pöttyröl is eltettem emlékbe azt a fotot is számomra az is nagyon szép emlék.

ugyhogy kérj nyugodtan....egy 15 hos nagycsaj anyuja.

2011. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem kérés nélkül adták. sok nem látszott rajta a 7. héten, csak egy pöttyre rá tudtam mutatni, hogy ő az :)
2011. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy mi látszik, Ti nagyon fogtok örülni!:) Szerintem kérj nyugodtan.
2011. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Általában kérés nélkül is adják. Ha nem, szólj nyugodtan, és már nyomtatják is. Érdemes vinni egy fényképezős telefont is magaddal. A videon otthon majd meg tudod mutatni a szívhangot. Nem ciki. Bár sok minden nem fog látszódni a babából. Az első igazán jó képek a 12hetesen UH-on készülnek.
2011. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A dokim azonnal nyomtatta az 5 hetes UH-n a képett a kis pöttyről.


Kérj nyugodtan, van értelme!!! Milyen jó lesz majd nézegetni később szép sorban az UH képeket, ahogy fejlődik!!

2011. ápr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én 6+6 hetesen voltam és kaptam képet kettőt is,és én látom rendesen.Az egyik képen még a szívhang is rajta van.:)Kérhetsz nyugodtan!11+5 hkm
2011. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!