Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SEGÍTSETEK! 2 éves föiskolára...

Bikfic999 kérdése:

SEGÍTSETEK! 2 éves föiskolára járok most végzem el az első évemet, terhes lettem a kérdésem az hogy mivel nem dolgozok, az iskola mellett, milyen támogatásokra számíthatok az államtól? Egy 20/L

Figyelt kérdés
léci ne húrrogjatok le 1 hónapos terhes vagyok elvetettni nem akarom KÉRLEK SEGÍTSETEK kétségbe vagyok esve
2011. ápr. 22. 21:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Családit kapsz meg gyest, meg egyszeri anyaságit. 21 vagyok 40 hetes terhes,másodikos a fősulin. Ne légy kétségbe esve,minden rendbe lesz, tanulni is fogsz tudni,csak akarni kell, a maradék 8 hónap alatt simán megtudjátok beszélni mit hogyan csináltok,természetesen nagy előny ha a párod és a szülők is melletted állnak! Gratulálok a babához!Sok sikert és kitartást!
2011. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítségeket nagyon örültem neki,mindenképpen megtartjuk a a babát,kicsit megnyugodtam hogy kapok munkaviszony nélkül gyest is,még ha nem is olyan sok,segítenek a szülők is.utolsó kérdésem, meddig jár a gyes?kösszi mindent még egyszer
2011. ápr. 24. 17:33
 13/13 anonim ***** válasza:

A gyermek 3 éves koráig.

Belinkelem még egyszer, az előbb bizonyára elkerülte a figyelmedet:

www.anyabarat.hu

Vannak kisgyerekes szülőknek készített tájékoztató oldalak a neten, olvass el mindent, ami rajtuk van!

www.szuloklapja.hu

2011. ápr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!